Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan znów wydłużyła sobie nogi na zdjęciu?! Fani bezlitośni!

Małgorzata Rozenek-Kosrzewska-Bukaczewska-Majdan (po 30.) doskonale wie, że nieskazitelny wygląd jest bardzo ważny w jej pracy. Gosia bardzo o siebie dba, ale jak widać i to nie wystarcza, bo ostatnio postanowiła poprawić swoje zdjęcie, co natychmiast zostało zauważone przez jej fanów.

Na profilu gwiazdy TVN-u nie brakuje perfekcyjnych zdjęć, na których pozuje oczywiście równie idealna Małgonia. Nie jest tajemnicą, że gwiazdy kochają retuszować swoje zdjęcia.

Reklama

Chętnie poprawiają kolory, wyostrzają rysy i w końcu - retuszują swoje twarze oraz ciała. W idealnym świecie celebryci nie mają zmarszczek ani nadprogramowych kilogramów, nie może też zabraknąć idealnych fryzur i makijaży.

Zdjęcia Gosi też są nierzadko piękne i miło na nie popatrzeć, ale nawet na perfekcyjnej fotografii Małgorzata potrafi dostrzec coś, co postanawia wyretuszować.

Na fotce z ekskluzywnego paryskiego hotelu Gonia ma niebotycznie długie nogi. Wywołało to oczywiście zachwyt jej fanów, którzy nie szczędzili komplementów swojej idolce, ale znalazły się także osoby, które zauważyły coś dziwnego na zdjęciu.

Podłoga za celebrytką nienaturalnie się wykrzywia i widać, że jest to zasługa programu do poprawiania zdjęć. Taki efekt powstał prawdopodobnie przez to, że nogi Gosi na zdjęciu zostały wydłużone.

"Zbyt dużo photoshopa, widać krzywa podłogę. Krótkie nogi? Nie każdy jest doskonały, po co się tak udoskonalać na zdjęciach? Więcej wiary w siebie";

"Pani Małgosiu nogi tak wyciągnięte, że aż płytki się przy okazji powyginały..." - pisali internauci.

To nie pierwszy raz, kiedy Gosia chciała dodać sobie parę centymetrów na zdjęciu. W maju 2017 roku w sieci pojawiło się zdjęcie Małgorzaty z jednej z sesji zdjęciowych, na którym ma nienaturalnie długie nogi.

Potem gwiazda starała się tłumaczyć, że była to wina kąta, pod jakim zostało zrobione ów zdjęcie. Czy tym razem będzie podobnie? Tylko jak wytłumaczy pokrzywioną podłogę w tle...

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje