Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wystąpiła w teledysku Tyszki! I to jakim

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa! Celebrytka postanowiła zaskoczyć i wzięła udział w teledysku Tyszki, który śpiewa o…piciu wódki. Rola życia?  

Małgorzata Rozenek-Majdan to kobieta wielu talentów. Mimo że jest magistrem prawa, to nie w głowie jej zajmowanie się nudnymi pozwami i kodeksami. 

Dużo atrakcyjniejsze jest przecież bycie celebrytką, zarabiającą miliony. Gonia to prawdziwa kobieta renesansu. Jest nie tylko Perfekcyjną Panią Domu, ale też...aktorką!

Wciąż czekamy na film Patryka Vegi, w którym rolę ma zagrać właśnie Rozenek. Nim to się jednak stanie Małgosia postanowiła przyjąć mini rolę w teledysku początkującego rapera Tyszki (sprawdź!), znanego z TikToka. 

Reklama

W klipie "Szot za szotem", widzimy Rozenek wychodzącą do klubu, z wiatrem we włosach. W teledysku, gdy internauci mogą na ekranie zobaczyć Gonię, raper Tyszka wyśpiewuje jakże majestatyczne słowa kierowane do celebrytki.

Gosia może teraz odhaczyć sobie kolejną pozycję w swojej celebryckiej liście "TO DO".

Andrzej Duda odznaczył paraolimpijczyków! Są zdjęcia 

Koniec antyszczepionkowych treści! Jest reakcja 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Produkcja nie znosi Sylwii Bomby, bo gwiazdorzy? Uczestniczka zabrała głos

Oliwia Bieniuk skarży się na kontuzję! Co z dalszym udziałem w programie?

Meghan Markle i Książę Harry ukryli to w Nowym Jorku!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Smolasty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy