Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan szczęśliwa: "Rodzina właśnie się powiększyła"

Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) nie mogą powiedzieć, że mają nudne życie. Niedawno wzięli udział w „Azja Express”, następnie odbył się ich ślub, a teraz cieszą się z powiększenia rodziny. Przy okazji „Perfekcyjna” złożyła zaskakującą obietnicę.

Ostatnio w życiu Gosi i Radka naprawdę sporo się dzieje. Niedawno wzięli ślub, a później dzięki udziałowi w "Azja Express" zdobyli popularność wśród dużej części widzów. I mimo że odpadli z programu, nadal są na ustach wszystkich. 

Rozenek-Majdan chyba chce podtrzymać tę dobrą passę i na swoim profilu na Instagramie zamieściła zaskakujący, ale bardzo radosny wpis. Poinformowała, że rodzina właśnie się powiększyła! Brat Radka został tatą! Na świecie jest już jego trzecia pociecha - synek Michał. 

Jednak to nie wszystko! W przypływie emocji Małgorzata oznajmiła, że... wkrótce i ona wraz z Radziem zostaną rodzicami! "Mamusiu, my będziemy następni" - napisała.  

Reklama

Takie wyznanie na pewno ucieszy mamę Majdana. Niedawno zdradziła, że chciałaby znów zostać babcią, marzy jej się wnuczka.

"Bardzo bym chciała mieć wnuczkę. Jeżeli oni chcą dziecka, to my jak najbardziej to popieramy, bo dzieci nigdy nie jest za wiele" - mówiła w "Super Expressie". 

Wygląda na to, że Majdanowie robią wszystko, by uszczęśliwić mamę.

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje