Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pręży się w skąpej bieliźnie! Pochwaliła się szczupłą sylwetką

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) od wielu lat obecna jest w show-biznesie. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej program "Perfekcyjna Pani Domu", w którym uczyła Polki, jak dokładnie sprzątać swoje cztery kąty. Małgosia jest również niezwykle aktywna na Instagramie. Niedawno zaprezentowała się w skąpej bieliźnie! Tylko spójrzcie na tę figurę!

Małgorzata Rozenek-Majdan w 2012 roku zaistniała na antenie TVN, gdzie otrzymała program "Perfekcyjna pani domu". "Test białej rękawiczki" stał się jej znakiem rozpoznawczym, a Gosi udało się zawojować show-biznes.

Gwiazda od tego czasu niemalże nieprzerwanie związana jest ze stacją TVN. Wraz z ukochanym Radosławem Majdanem miała nawet swoje autorskie show - "Iron Majdan", w którym brali udział w przeróżnych konkurencjach i starali się pokonywać swoje bariery.

Małgosia prowadziła również m.in. "Bitwę o dom", "Projekt Lady", czy "Project Runway". Celebrytka wraz z Radosławem wzięła nawet udział w "Ameryka Express", a ich dyskusja o zgniłym jajku, czy emocjonalnie wykrzyczane przez Gosię: "Nie mów do mnie teraz", na dobre zagościło w popkulturze.

Rozenek-Majdan jest też niezwykle aktywna w sferze biznesowej. Gwiazda sygnuje swoim nazwiskiem m.in. catering dietetyczny i markę ubrań "Mrs. Drama". Celebrytka w jednym z wywiadów podkreślała, że prace nad opracowaniem diety pudełkowej trwały pół roku.

Gosia chętnie przypomina swoim obserwatorom, by korzystali z jej produktów. Teraz przy okazji sesji zdjęciowej zaprezentowała się w skąpej, cielistej bieliźnie. Nie da się ukryć, że gwiazda jest w rewelacyjnej formie. 

Reklama

Wygląda na to, że program "Rozenek cudnie chudnie" i jej catering dietetyczny faktycznie spisały się na medal. Spójrzcie tylko na tę figurę!

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje sukces filmu! Nie wszyscy podzielają jej entuzjazm: "Dno"!

Romantyczna Rozenek-Majdan wspomina historię romansu! Tak to się zaczęło!

Koronawirus w Polsce. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia, czwartek 17 lutego

Ukraiński żołnierz: Jesteśmy przygotowani, wycofanie się nie wchodzi w grę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy