Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan niechcący odsłoniła ciążowy brzuszek! Fani gratulują!

Plotki o ciąży Magłorzaty Rozenek-Majdan (nieco ponad 20 l.) ciągle przybierają na sile. Ostatnio gwiazda ciągle nosi obszerne ciuchy, co może świadczyć o ukrywaniu ciążowych kształtów. Tym razem nie do końca jej się to udało i na zdjęciu widać okrąglejszy brzuszek!

Małgosia i jej mąż, Radek Majdan (46 l.) nie ukrywali, że pragną mieć dziecko. Wszyscy jednak myśleli, że para podzieliła się tym pragnieniem, by wzbudzić zainteresowanie mediów.

Reklama

Jednak gdy kilka tygodni później para była widywana pod kliniką leczenia niepłodności, w sieci zawrzało. Od tego momentu wszyscy bacznie przyglądali się brzuszkowi gwiazdy. 

Gdy ta zaczęła ubierać się w same luźniejsze ubrania, fani byli już niemal pewni, że coś jest na rzeczy. Do tej pory jednak ani Gosia, ani Radek nie potwierdzili radosnej nowiny. Gosia jedynie uśmiecha się tajemniczo, a Majdan mówi o "marzeniu, które jest w trakcie realizacji".

Niedawno jednak małżonkowie gościli w jednym z hoteli w Ustce, gdzie uczestniczyli w kolacji charytatywnej. O ile Gosia na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała z tego wydarzenia takie zdjęcia, na których nie widać jej całej sylwetki, tak właśnie na fanpage’u hotelu pojawiły się zdjęcia Goni, na których niewątpliwie widać zaokrąglony brzuszek!

W komentarzach od razu pojawiły się gratulacje od fanów celebrytki. Patrząc na te zdjęcia, faktycznie można podejrzewać u Gosi tak upragnioną ciążę! Czy jeszcze jest sens trzymania wszystkiego w tajemnicy? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje