Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan nie chce pozować dla „Playboya”! Wiemy dlaczego!

Małgorzata Rozenek-Majdan (skończone 18 l.) to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Jednak pomimo swojej popularności, Gosia nadal nie chce się zgodzić na sesję dla "Playboya"!

Celebrytka rozpala wyobraźnię niejednego mężczyzny w Polsce. Panowie muszą zazdrościć Radkowi Majdanowi (45 l.) takiej żony.

Reklama

Gonia tylko podsyca zainteresowanie swoją osobą publikując, niby to od niechcenia, gorące fotki na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Tu zdjęcie w bikini, tu w skąpym stroju sportowym, gołe plecy, spory dekolt, albo niewinne rozcięcie w spódnicy - to jej triki na podkreślenie swojej urody i przyciągnięcie uwagi męskiej części fanów. A tych z pewnością ma niemało.

Nic więc dziwnego, że często dostaje propozycje rozbieranych sesji zdjęciowych, ale uparcie odmawia! W końcu w rozmowie z tabloidem "Super Express", zdradziła dlaczego jest tak nieugięta w swojej decyzji.

"Nie ma to związku z moim wyuczonym zawodem. Nie mam w planach rozbieranej sesji do magazynu dla panów. Nie rozebrałabym się, bo nie umiałabym sobie samej takiej decyzji wytłumaczyć. Nie robię rzeczy, których nie potrafię sobie wytłumaczyć. Robię w życiu tylko to, co ma sens. Tu nie widzę głębszego uzasadnienia". 

Takie stanowisko wydaje się być mądrą decyzją, z pewnością jednak niejeden wielbiciel Perfekcyjnej Pani Domu jest rozczarowany tymi słowami.

Jednak może Rozenek-Majdan chciałaby pokazać, że stać ją na coś więcej, niż tylko na chwalenie się swoim ciałem, które z pewnością jest perfekcyjne! 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje