Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan ma problemy przez Joannę Przetakiewicz?!

Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek nieznany) może już nie czuć się tak pewnie na salonach jak dawniej. A to wszystko przez Joannę Przetakiewicz (49 l.).

Od momentu wzięcia udziału w show TVN-u "Azja Express", Małgosia i Radosław Majdan (45 l.) są rozchwytywani. Nowe programy, kampanie reklamowe, sesje i wywiady.

Reklama

Choć odpadli w 4. odcinku, to oni okazali się prawdziwymi zwycięzcami. Niedawno ruszyła 2. edycja programu, gdzie jedną z par jest Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak (34 l.).

Jeszcze przed premierą pierwszego odcinka, było słychać pogłoski, że to właśnie projektantka będzie czarnym koniem tego wyścigu na miarę Małgosi.

Takie porównania chyba były nie w smak Rozenek-Majdan. Najzwyczajniej w świecie boi się konkurencji i tego, że jej sława może niedługo przeminąć. Jak donosi tabloid "Fakt" Gosia martwi się rosnącą popularnością konkurentki.

"Małgosia ogląda "Azja Express 2" i jest wściekła. Nie może już słuchać zachwytów nad Joanną Przetakiewicz. Przecież niedawno to ona była największym odkryciem tego programu. Jakby tego było mało zobaczyła jeszcze piękne zdjęcia Joasi w "Playboyu" i aż się w niej zagotowało" - wyznaje źródło gazety.

Miejmy nadzieję, że w świecie show-biznesu dla każdego znajdzie się miejsce i panie nie będą musiały ze sobą walczyć o kontrakty. Chociaż kto wie, może sesja dla "Playboya" zmotywuje Gośkę, do tego samego?

Była prowadząca program "Perfekcyjna pani domu" przecież wciąż się wzbrania przed rozebraniem się w magazynie dla panów! 

***

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Joanna Przetakiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje