Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan: pierwsze zgrzyty w małżeństwie?

Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) sporo czasu spędzają razem. W końcu nie tylko wspólnie mieszkają, ale i pracują. Czy to nie za wiele? Podobno dochodzi już między nimi do zgrzytów...

Razem w pracy, razem w życiu. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, odkąd pracują nad nowym programem, są nierozłączni! Para często wyjeżdża teraz za granicę, aby kręcić materiały do show, które ma mieć charakter podróżniczy i poradniczy. Czas spędzają w samolotach i hotelach.

Ostatnio byli w Azji.Taki tryb życia okazuje się jednak mieć także swoje wady. W idealnym dotąd związku pojawiają się nieporozumienia... 

- Małgosia chce wycinać z programu sceny ich sprzeczek. Produkcja odwrotnie: uważa, że podniosą oglądalność. A Radek daje wolną rękę produkcji. Na tym tle dochodzi między nimi do scysji - zdradza "Rewii" jeden z pracowników TVN. 

Reklama

Taka różnica zdań miała miejsce podczas niedawnej sesji dla jednego z magazynów o życiu gwiazd. Zorganizowano ją w Dubaju z okazji pierwszej rocznicy ich ślubu. Poszło o fotografie. 

- Dla mnie nie musiały być aż tak idealne, ale wiem, że dla Małgosi tak - przyznał były sportowiec. 

- Gdy z partnerem się nie tylko mieszka, ale i pracuje, to nawet nie ma się komu po pracy zwierzyć z problemów - zauważa znajoma pary. 

Czy nie zapłacą za to zbyt wysokiej ceny? Wiele związków, w których partnerzy łączyli pracę i dom, rozpadło się. 

- Myślę, że rozstanie im nie grozi. Ale dla dobra ich uczucia lepiej by było,gdyby spędzali więcej czasu oddzielnie. Bo inaczej mogą coraz częściej puszczać im nerwy - twierdzi informatorka.

***
Zobacz więcej materiałów:

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy