Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan kupują... trzeci dom. Cena powala!

Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (grubo przed 40.) i Radosław Majdan (45 l.) przymierzają się do kupna domu w Tajlandii, który planują wynajmować. Będzie to już trzecia nieruchomość należąca do celebrytów.

Para po raz pierwszy poleciała do Azji przy okazji realizacji programu "Azja Express". Niedawno kręcili tam odcinki swojego autorskiego show "Iron Majdan". To azjatyckie państwo oczarowało ich do tego stopnia, że zimowe ferie Małgorzata i Radosław postanowiła spędzić właśnie tam. W podróż zabrali synów prezenterki - Stanisława (11 l.) i Tadeusza (8 l.).

Reklama

- Jeszcze przed urlopem Małgosia i Radek zastanawiali się nad kupieniem willi w Tajlandii. Jednak zanim ostatecznie się na to zdecydowali, pomyśleli, że dobrze będzie zobaczyć, czy chłopcy, tak samo jak oni, zachwycą się tamtejszymi krajobrazami i lazurowym morzem - zdradza w rozmowie z "Rewią" znajomy pary.

Okazało się, że wycieczka była strzałem w dziesiątkę. Pomysł powrotu do Azji tak bardzo spodobał się dzieciom, że małżonkowie już w czasie ferii wybrali nieruchomość, w której mogliby wspólnie mieszkać w czasie swoich wyjazdów.

- Jak na razie nie ma mowy o przeprowadzce tam na stałe, bo dzieci chodzą do szkoły w Polsce i tu mieszka ich biologiczny ojciec Jacek Rozenek. Z kolei Małgosia i Radek mają zobowiązania zawodowe, które wymagają ich obecności w kraju - podkreśla informator tygodnika.

Na nowej inwestycji państwo Majdanowie nie zamierzają oszczędzać. Liczą, że w kilka lat ten zakup im się zwróci. W czasie, kiedy będą przebywać w Polsce, dom będzie wynajmowany.

Podczas urlopów w Azji, stanie się miejscem odpoczynku od medialnego zgiełku. - Decyzja o zakupie jest już przesądzona. Małgosia zaczęła nawet planować urządzenie w Tajlandii nadchodzących świąt Bożego Narodzenia - przyznaje źródło "Rewii".

Plotkuje się, że za dom z basenem, który upatrzyli sobie Małgorzata i Radosław, będą musieli zapłacić aż milion złotych! Ale jak za nieruchomość w tamtym regionie, to cena i tak jest niewygórowana.

- Jeżeli małżonkowie zdecydują się na bardziej okazałą willę, to kwota zakupu może okazać się dwa razy wyższa - podkreśla informator.

To będzie już trzecia nieruchomość należąca do rodziny Majdanów. Pierwszą było warszawskie mieszkanie Radosława, w którym zamieszkali trzy lata temu. Jednak mimo przemeblowania go i wzbogacenia o kobiece dodatki, gwiazda nie czuła się w nim jak u siebie.

Małgorzacie zależało na znalezieniu domu, w którym wszyscy domownicy będą mogli czuć się dobrze. Dlatego w 2016 roku małżonkowie zakupili nieruchomość w Ożarowie Mazowieckim. 130-metrowa willa z basenem miała zapewnić komfort parze i synom gwiazdy. Znalazł się w niej też pokój dla kolejnego dziecka...

Dom ten był dla pary ubiegłorocznym prezentem na walentynki - wtedy też odebrali klucze. Kolejne miesiące wypełniały parze przygotowania do upragnionej przeprowadzki. Nowym, choć tylko wyjazdowym, miejscem dla rodziny będzie dom w Tajlandii.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje