Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan jadą w świat!

Małgorzata Rozenek-Majdan (ur. w 1999 r.) i jej mąż Radosław Majdan (45 l.) są obecnie najbardziej rozchwytywaną parą. To na nich skupia się cała uwaga show-biznesu. Czy nowy program zakończy sielankę w ich małżeństwie?

Gdzie tylko się pojawią, obiektywy aparatów skierowane są na nich. Na jednej z niedawnych prestiżowych warszawskich imprez Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan wystąpiła w krótkiej bladoniebieskiej sukni z trenem, jej mąż Radosław w eleganckim smokingu.

"Fotoreporterzy nie odstępowali ich na krok. Żadna inna gwiazda nie wzbudzała takiego zainteresowania. Niektórzy goście byli wręcz zazdrośni, bo Małgosia i Radek ich przyćmili" - zdradza w rozmowie z gazetą "Na Żywo" osoba, która również pojawiła się wówczas na tej imprezie.

Reklama

Popularność pary przekłada się na zawodowe propozycje. Radosław został właśnie dyrektorem zarządzającym nowego aparthotelu w Warszawie. W czerwcu na antenie TVN zadebiutuje "Projekt Lady 2" z Małgosią w roli mentorki.

Niebawem ruszą także zdjęcia do show z udziałem małżonków. Wbrew temu, co pisały niektóre media, nie będzie to wcale połączenie "Azja Express" i "Piekielnego hotelu", ale zupełnie nowy format. Jednak dokładna forma programu jest owiana tajemnicą. Wiadomo tylko, że Gosia i Radek będą podróżować po całym świecie w towarzystwie kamer.

"To będzie program z wielkim rozmachem dla głównej stacji TVN. Nie będą to przytulne hoteliki i nie w Europie. Cały świat, zdecydowanie" - uchyliła rąbka tajemnicy Małgosia.

Jednak na początku pomysł na show był zupełnie inny. Zakładano, że Małgosia i Radek zaproszą kamery do swojego domu, tak jak w 2003 r. zrobił to Michał Wiśniewski (44 l.). Wtedy to piosenkarz i jego rodzina byli na fali popularności i cała Polska chciała zobaczyć, jak wygląda prywatne życie gwiazdora.

Program bił rekordy popularności, do tego stopnia, że producenci zdecydowali się na 2. edycję programu. Taki sam był pomysł teraz, w przypadku Gosi i Radka, ale przeszkodą w realizacji tego zamierzenia okazał się były mąż Małgorzaty, Jacek Rozenek (48 l.).

Aktor nie pozwolił byłej żonie, by ich synowie Staś (11 l.) i Tadeusz (7 l.) pojawili się na wizji. Ponoć byli małżonkowie długo rozmawiali na ten temat, ale Jacek okazał się być nieugięty i postawił na swoim, więc trzeba było od nowa pisać scenariusz programu. Czy show z najbardziej medialną parą show-biznesu okaże się sukcesem?

TVN wierzy, że wyprodukuje hit. To czy związek Małgosi i Radka na tym nie ucierpi, jest kwestią drugorzędną. Doświadczenie uczy, że taki program bywa przyczynkiem do rozstania. Miłość Wiśniewskich nie przetrwała. 

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy