Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek jednak nie chce ślubu z Majdanem?

Małgorzata Rozenek (36 l.) poodjęła już decyzję. Teraz zastanawia się, czy trzeci ślub naprawdę jest jej potrzebny do szczęścia.

Ostatnie miesiące były dla niej bardzo intensywne. Ale wreszcie nadszedł czas, kiedy Małgorzata Rozenek może pomyśleć o sobie i rodzinie. Perfekcyjna Pani Domu zaplanowała urlop razem z synami. Zabiera Stanisława (8 l.) i Tadeusza (4 l.) na egzotyczne wakacje. Pani Małgorzacie nie będzie jednak towarzyszył ukochany Radosław Majdan.

Reklama

Piłkarz wyjechał do Brazylii, gdzie nagrywa film reklamowy. Gwiazda uznała, że to dobra okazja, by przemyśleć kilka spraw. Prowadząca program "Perfekcyjna Pani Domu" podjęła już decyzję o ślubie, ale - jak się okazuje - teraz zastanawia się, czy nie była zbyt pochopna. Bo przecież miłość nie potrzebuje potwierdzenia na papierze.

- Gośka ma dylemat, bo już dwa razy wychodziła za mąż. Nie wie, czy chce to powtarzać. Z Radkiem jest szczęśliwa bez ślubu. Oboje chcieliby mieć dziecko, ale czy ślub? Muszą o tym porozmawiać po jego powrocie - zdradza ich znajoma. Trzeba przyznać, że sportowiec świetnie radzi sobie z dziećmi. Kiedy poznał swoją miłość, bez problemu porozumiał się również z jej synami. Zaszczepił w nich ducha sportu, a starszy Stanisław już zaczął trenować piłkę nożną.

Pani Małgorzata wyjeżdża więc, by wypocząć, ale musi też przygotować się do poważnej rozmowy z ukochanym. Zapewne zrobi to delikatnie, tak, by nie urazić człowieka, z którym wiąże swoją przyszłość i to bez względu na to, czy będzie ona zapisana na papierze czy też nie.

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje