Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: ślub zbliża się wielkimi krokami!

Wiadomo coraz więcej o ślubie Małgorzaty Rozenek (37?) i Radosława Majdana (43 l.). Tygodnik „Świat i Ludzie” ujawnił kulisy oraz datę uroczystości. Wygląda na to, że to już wkrótce!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wreszcie rozpoczęli przygotowania do ślubu, o którym mówiło się od dawna. Małżonkami mają zostać już 26 maja. Wiadomo, że gwiazda programu"Perfekcyjna pani domu" i piłkarz na ślubnym kobiercu staną u podnóża Jaworzyny Krynickiej, karpackiego szczytu, wokół którego rozciągają się bajeczne krajobrazy. 

Główna ceremonia odbędzie się w jednym ze znajdujących się tam hoteli. Choć mówi się, że na ślub zostaną zaproszeni tylko najbliżsi, czyli ok. 60 osób, hotel może pomieścić 230 osób. Znajdują się tam także dwa prezydenckie apartamenty. 

Reklama

Lista gości trzymana jest wciąż w wielkiej tajemnicy. Jakimi potrawami uraczą się weselnicy na uroczystości? Na stole mają pojawić się tylko wytrawne dania, m.in. udźce wołowe, pieczone kaczki, pstrągi czy łososie. Na deser zaś para zaserwuje gościom pyszne włoskie tiramisu. 

- To będzie dla nas wyjątkowy dzień - wyznała niedawno Małgorzata Rozenek. 

Ze scementowania związku cieszy się również ojciec celebrytki Stanisław Kostrzewski. Wielokrotnie ciepło mówił o przyszłym zięciu, wychwalając jego ojcowskie zaangażowanie w wychowanie dwóch synów Rozenek: 8-letniego Stasia i 4-letniego Tadzia. 

Za wesele, jak przystało na prawdziwego dżentelmena, ma zapłacić oczywiście przyszły pan młody. Na uroczystość wyda aż 80 tys. zł. Impreza ma potrwać trzy dni, a zaproszeni goście na pewno nie będą się nudzić.

Oprócz spacerów po górskich szlakach, będą mieli okazję skorzystać z atrakcji SPA, które mieści się w hotelu, np. basenu, sauny, jacuzzi czy siłowni. Wszystko wskazuje na to, że będzie to wydarzenie roku!

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy