Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: Ślub jednak nie tak prędko?

Małgorzata Rozenek (38 l. ?) nadal podsyca plotki o ślubie. A sukni jak nie miała, tak nie ma!

Małgorzata Rozenek (38 l. ?) nadal podsyca plotki o ślubie. A sukni jak nie miała, tak nie ma!

Znana jako Perfekcyjna Pani Domu - a wkrótce zapewne jako "Lejdi", bo niebawem poprowadzi show Projekt Lady w TVN - Małgorzata Rozenek od dłuższego czasu wydaje się podgrzewać atmosferę wokół swego związku z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem.

Ten, podobnie jak ona, już dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu (pierwszą żoną była projektantka mody Sylwia Majdan, drugą Doda).

Gwiazda TVN raz nosi obrączkę, sugerując, że jest już po kolejnym ślubie, innym razem wypiera się małżeńskich planów, twierdząc, że ceremonię dopiero rozważa. Kiedy indziej jeszcze mówi, że uroczystość jest już dopięta na ostatni guzik i dlatego para już się stara o dziecko. Ale ślubne plany celebrytów są bardziej niż mgliste.

Reklama

Jak się dowiadujemy, suknia przyszłej panny młodej nie jest bowiem jeszcze uszyta. Małgorzata Rozenek nie podjęła nawet decyzji, jak ma wyglądać kreacja! Czy ma odsłaniać jej zgrabne nogi i wydatne piersi, czy też właściwsze byłoby coś skromniejszego?

Za to można przypuszczać, że, o ile dojdzie do ślubu, za uszycie sukni weźmie się Ewa Minge, przyjaciółka Rozenek.

- Ona jest wspaniałym obiektem do ubierania. Ma świetną figurę i wyrazisty charakter - powiedziała "Twojemu Imperium" projektantka.

Narzeczeni nie udzielili nam komentarza w tej sprawie.

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy