Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przechodzą poważny kryzys?

Czyżby para przechodziła poważny kryzys?

Jeden z niedawnych wieczorów Małgorzata Rozenek (37 l.) i jej partner Radosław Majdan (43 l.) postanowili spędzić w kinie. Fotoreporterzy spotkali ich przy kasie w warszawskim centrum rozrywki. Po raz pierwszy nie przypominali pary zakochanych, jaką byli jeszcze niedawno. Prezenterka tłumaczyła coś z poważną miną, a były sportowiec stał ze spuszczoną głową.

Reklama

Z seansu wyszli już w lepszych nastrojach. Trzymali się za ręce, ale choć Radosław próbował zagadywać ukochaną, szła zamyślona. Czyżby na ich związku pojawiła się pierwsza rysa?

Podobne wrażenie mieli uczestnicy jednej z ostatnich branżowych imprez. Były sportowiec towarzyszył prezenterce, ale nie przeszkadzało mu to rozmawiać i żartować z innymi kobietami. Małgorzacie bardzo się to nie podobało. Straciła humor i nie odzyskała go już do końca wieczoru.

Podobno ostatnio coraz częściej zdarza jej się być zazdrosną o ukochanego... Wprawdzie Radosław na pewno nie daje jej ku temu powodów, ale swego czasu o jego słabości do pięknych kobiet mówiła cała Polska. A to za sprawą byłej żony Radka, Dody, która przyznała w mediach, że zdrady były w ich związku na porządku dziennym.

Nic dziwnego, że w tej sytuacji Małgorzata Rozenek woli "dmuchać na zimne".Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje