Reklama
Reklama

​Małgorzata Ostrowska-Królikowska w towarzystwie przyjaciela. Wiadomo, kim jest...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (57 l.) 2 lata temu pożegnała miłość swojego życia. Z mężem, Pawłem Królikowskim tworzyli szczęśliwe małżeństwo przez 32 lata. Aktor zmarł w lutym 2020 roku, w wieku zaledwie 58 lat. Teraz aktorka wraca na salony, a u boku m przyjeciela.

27 lutego 2020 roku zmarł Paweł Królikowski, wybitny aktor, niezapomniany Kusy z serialu „Ranczo”, uwielbiany przez widzów juror programu „Twoja Twarz brzmi znajomo”. W marcu wraz z żoną, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską świętowałby 33. rocznicę ślubu. 

Ich małżeństwo uchodziło za ewenement w polskim show biznesie. Pary z tak długim stażem nie zdarzają się w nim zbyt często. Królikowscy, rodzice pięciorga dzieci, z których najstarszy syn przejściowo sprawiał kłopoty, uchodzili za zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Jak ujawnił aktor w wywiadzie udzielonym w marcu 2018 roku, nawet po 30 latach potrafił odtworzyć szczegóły ich pierwszej randki. Jak wspominał w „Fakcie”:

Reklama

Aktor przez 5 lat borykał się z problemami zdrowotnymi, odkąd w 2015 roku wykryto u niego tętniaka mózgu. Ostatnie tygodnie życia spędził w szpitalu, gdzie czuwała przy nim żona. Po śmierci ukochanego męża pogrążyła się w wielomiesięcznej żałobie, rozjaśnianej ślubami dzieci i powiększaniem się rodziny. 

Ostrowska-Królikowska wraca na salony

Przez ten czas aktorka unikała imprez. Ostatnio zrobiła wyjątek dla twórców filmu „Mój dług”. Na premierze pojawiła się w aksamitnym garniturze w kolorze butelkowej zieleni, z mężczyzną u boku. 

Jak się okazało, tego wieczoru towarzyszył jej producent i scenarzysta Bogusław Job. Ich zachowanie wskazywało na to, że są dobrymi znajomymi i świetnie czują się w swoim towarzystwie. 

Zobacz też:

Adele jest w ciąży? Amerykański tabloid przekazał cudowną wiadomość

Zenek Martyniuk nie chce mieszkać w Warszawie. To Podlasie gra mu w duszy

Sylwia Bomba tak bawi się na feriach, Pokazała zdjęcie w bikini

Nowe przypadki koronawirusa. Dane Ministerstwa Zdrowia

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama