Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pogratulowała Opoździe narodzin syna. Zaskakujące słowa!

Joanna Opozda (33 l.) urodziła synka Vincenta. Aktorka wraz z mężem Antonim Królikowskim po raz pierwszy zostali rodzicami. Gwiazda z tej okazji opublikowała przejmujący wpis na swoim Instagramie. Wśród gratulacji pojawiły się również dość wyważone życzenia Małgorzaty Królikowskiej-Ostrowskiej. Zobaczcie, co napisała.

Joanna Opozda za pośrednictwem swojego Instagrama poinformowała, że 22 lutego powitała na świecie swojego synka Vincenta. Aktorka w wielu wywiadach podkreślała, że czas ciąży był dla niej niezwykle trudny i ostro dał jej w kość.

O wielu przeciwnościach losu przypomniała również i w poście, w którym poinformowała, że została mamą. Nie da się ukryć, że czas ciąży faktycznie był stresujący dla Opozdy

Musiała bowiem zmierzyć się z rodzinną aferą, która rozhulała się niemalże po wszystkich mediach. W nienajlepszej kondycji był również jej stan zdrowia.

Reklama

Joanna przyznała również, że wiele miesięcy musiała spędzić w łóżku, a ten czas niezwykle jej się dłużył. Wyjawiła nawet, że stało się ono jej więzieniem. Żona Królikowskiego ma jednak nadzieję, że Vincent będzie szczęśliwym i kochanym dzieckiem.

Pod pełnym emocji wpisem pojawiły się również gratulacje od jej sławnych znajomych. Otuchy dodali jej m.in. Maffashion, Rafał Maślak, Sasza, Julia Kamińska, Magdalena Lamparska, Paulina Holtz, czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Życzenia złożyła również Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która doczekała się kolejnego wnuczka. Trzeba przyznać, że jej życzenia nie były zbyt wylewne, ale z całą pewnością miały mieć znaczenie jedynie symboliczne.

Aktorka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że była już w szpitalu, by wesprzeć nieco świeżo upieczoną mamą.

Vincent przyszedł na świat w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Żona Królikowskiego zdecydowała się na skorzystanie z jednoosobowej sali poporodowej. Tą samą placówkę wybrały również m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna i Zofia Zborowska.

Zobacz też:

Joanna Opozda rodziła w tym samym szpitalu co Marina. Na jakie luksusy mogła liczyć?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w towarzystwie mężczyzny. Wiadomo, kim jest

Rząd znosi większość obostrzeń. Zostają maseczki

Nowe przypadki koronawirusa. Dane Ministerstwa Zdrowia


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy