Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje dramat w rodzinie Opozdy! Co za słowa!

Oprac.: Rozalia Zając

Joanna Opozda, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Joanna Opozda, Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaTRICOLORS/EAST NEWSEast News
Mieliśmy trzy interwencje w dzielnicy zdrojowej w Busku-Zdroju. Dotyczyły one konfliktu rodzinnego na tle majątkowym. Ostatnia, trzecia, interwencja zgłoszona przez firmę ochroniarską, dotyczyła tego, że słychać było strzał. Na miejsce pojechali policjanci, którzy zastali broń czarnoprochową, z której najprawdopodobniej oddano strzał - czytamy w "Super Expressie".
Brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki, siostry mojej żony. Strzelał mój teść Dariusz O. Uzbrojony i niebezpieczny, w dalszym ciągu przebywa na wolności - mówił Antek Królikowski.

Królikowska-Ostrowska komentuje aferę w rodzinie Opozdów!

To się nie mieści w moim pejzażu wewnętrznym - krótko odniosła się do sprawy.
Antoni Królikowski i Joanna Opozda
Antoni Królikowski i Joanna OpozdaMateusz Jagielski/East NewsEast News
Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia, a na uroczystości zaślubin pojawił się tłum gości
Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia, a na uroczystości zaślubin pojawił się tłum gościTricolorsEast News
Doda nie chce nazywać swoje relacji z Bogiem!?pomponik.tv
pomponik.pl
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?