Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Kożuchowska w ciąży. Znamy termin porodu!

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej (42 l.) jest tematem numer jeden prasy kolorowej. Choć sama zainteresowana nabrała wody w usta, jej przyjaciele są bardziej wylewni.

Nie mamy wątpliwości: poród Małgorzaty będzie wydarzeniem tego roku nie tylko w mediach, ale i na salonach. Kilka dni temu celebrytka pojawiła się pierwszy raz w stanie błogosławionym na gali rozdania Orłów.

Reklama

Specjalnie na tę okazję założyła luźną sukienkę od Dawida Wolińskiego. Choć brzuszek na razie jest mało widoczny, Gosia jest już ulubienicą fotoreporterów.

"Wszyscy polowali na jej zdjęcie z brzuszkiem, ale przecież to dopiero początek ciąży, więc nie mogło być nic widać" - mówi "Party" jej znajoma.

Dwutygodnik dowiedział się, że Małgorzata urodzi jesienią. Aktorka już zrezygnowała z tournee po Ameryce, gdzie miała promować sztukę teatralną "Kotka na gorącym blaszanym dachu". W przedstawieniu zastąpi ją wieczna singielka Edyta Olszówka.

Gabriela Piekarniak, agentka Kożuchowskiej, tłumaczy, że aktorce jest bardzo przykro, że nie będzie mogła spotkać się z publicznością i zaprezentować swojego talentu.

"Małgosia czekała na ten wyjazd i cieszyła się z możliwości spotkania z rodakami mieszkającymi za oceanem" - mówi pismu.

Ciężarną Kożuchowską będziemy mogli jednak oglądać na planie nowej serii "rodzinki.pl" i "Prawa Agaty".

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje