Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska szczerze o relacji z Tomaszem Karolakiem! Ujawniła, jaka jest prawda

Gdy tylko Małgorzata Kożuchowska (49 l.) dowiedziała się o problemach Tomasza Karolaka (48 l.) związanych z teatrem IMKA, od razu postanowiła wesprzeć swojego kolegę. Aktorzy przez wiele lat pracowali razem na planie serialu „Rodzinka.pl”. Karolak i Kożuchowska również prywatnie są ze sobą blisko i dają sobie nieocenione wsparcie.

Była jedną z pierwszych osób, z którą Tomasz Karolak (sprawdź!) rozmawiał na temat sytuacji teatru IMKA. Wiedział, że Małgorzata Kożuchowska, oprócz tego że zrozumie jego rozczarowanie zachowaniem Grażyny Wolszczak, to również podsunie jakieś rozwiązanie. 

Reklama

Jak zawsze, nie zawiódł się. Bo kiedy już się okazało, że teatr Tomasza Karolaka stracił swoją siedzibę, aktor, dzięki wsparciu  Małgosi, złapał wiatr w żagle i zaczął działać. 

"Na Gośkę zawsze mogłem i nadal mogę liczyć" - zdradza "Życiu na Gorąco".  

Kożuchowska zapowiedziała przyjacielowi, że nie może się poddać. Zaproponowała mu także pomoc. Ich przyjaźń rozpoczęła się od spotkania na planie serialu "Rodzinka.pl." Przez lata Małgorzata była jego pocieszycielką w życiowych rozterkach. Otwarcie opowiadała o swojej wierze w Boga, podejściu do życia i systemie wartości. 

Karolak najpierw jedynie słuchał, ale z czasem zaczął brać to wszystko do serca. Niegdyś zadeklarowany ateista, polubił rekolekcje w klasztorze w Tyńcu, ochrzcił dzieci i oświadczył się Violi Kołakowskiej, z którą planował ślub. Choć ostatecznie do tego nie doszło, przyjaźń z Małgorzatą Kożuchowską przetrwała.  

Ostatnie miesiące aktorka poświęciła na próby do spektaklu "Matka Joanna od Aniołów" w Teatrze Narodowym, w którym ma zagrać tytułową rolę. Po "Kotce na gorącym blaszanym dachu" z 2013 roku to pierwsza od lat poważna propozycja teatralna, którą otrzymała. Z roli Margaret w sztuce Tennessee Williamsa musiała zrezygnować, kiedy zaszła w ciążę - zastąpiła ją już na stałe Edyta Olszówka

Czytaj więcej na następnej stronie:

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Kożuchowska Małgorzata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »