Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska i Maciej Zień: koniec przyjaźni!

Niegdyś Małgorzata Kożuchowska (44 l.) była najwierniejszą muzą i przyjaciółką Maćka Zienia (36 l.). Wszystko zmieniło się po pokazie zorganizowanym w kościele i jego ślubie z mężczyzną.

Łączyła ich piękna, trwająca długie lata przyjaźń. Gdy się poznali, Małgorzata była początkującą aktorką, a Maciej jednym z wielu projektantów usiłujących podbić stolicę swoimi strojami.

Choć hołduje tradycyjnym katolickim wartościom, nosiła jego sukienki i tolerowała homoseksualną orientację przyjaciela.

Gdy jednak jesienią 2013 r. Maciej zorganizował pokaz swojej kolekcji w warszawskim kościele św. Augustyna, Małgosia się na nim nie pojawiła.

- Jako gorliwa katoliczka była zdegustowana pomysłem, by modę prezentować w miejscu kultu religijnego, a oprawę muzyczną pokazu zaczerpnąć z filmu "Dziecko Rosemary", opowiadającym o narodzinach potomka szatana - mówi "Na Żywo" osoba z otoczenia Kożuchowskiej.

Reklama

- Bolała nad tym, że przyjaciel uraził uczucia religijne wielu osób, by wzbudzić sensację wokół siebie.

Stosunki aktorki i projektanta, dotąd bardzo serdeczne, na wiele miesięcy wyraźnie się ochłodziły. Ale Małgosia, znana z wielkiego serca, nie mogła długo chować urazy do przyjaciela.

Tym bardziej że będąc w ciąży, otrzymała od Maćka piękny prezent - zaprojektowane przez niego eleganckie szpilki.

Ponowne ochłodzenie stosunków nastąpiło, gdy Maciej oświadczył, że wychodzi za mąż za rosłego Brazylijczyka Anthona Candido. Zdjęcie ukochanego, podpisane "Moja miłość", Zień zamieścił w internecie. 

Ślubna ceremonia pary odbyła się na początku maja w Rio de Janeiro, gdzie od 2013 r. osoby homoseksualne mogą zawierać małżeństwa.

Jak wiadomość o ślubie projektanta przyjęła jego przyjaciółka Małgorzata? Aktorka oficjalnie nie wypowiadała się nigdy na temat osób homoseksualnych. Jednak można się domyślać, że ma poglądy podobne do Natalii Boskiej, w którą wciela się w serialu "Rodzinka. pl".

Gdy jej serialowi synowie obraźliwie używali słowa "gej", ich mama ostro ich za to skarciła.

"Takim ludziom należy się taki sam szacunek, jak każdym innym" - stwierdziła. Osoby, które dobrze znają Małgorzatę są przekonane, że choć jest osobą tolerancyjną i życzy przyjacielowi szczęścia, uważa, że zawieranie małżeństw powinno być zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzny i kobiety. Wiążąc się z mężczyzną, Maciej przekroczył granice jej tolerancji.

- Małgosia sądzi, że Maciej niepotrzebnie manifestuje swoją odmienność. Informacje o ślubie z Anthonem wzbudziły w niej mieszane uczucia. Z pewnością będzie jednak tęskniła za przyjacielem - twierdzi źródło "Na Żywo". 

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »