Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Godlewska miażdży hejterów: "Mam wam o tym zaśpiewać, żeby było jasne?"

Małgorzata Godlewska została odznaczona przez Ministerstwo Zdrowia za walkę z epidemią. Nie wszyscy jednak przyjęli jej nagrodę z szacunkiem i od razu pojawiły się kpiny z celebrytki. Tymi słowami zamknęła wszystkim buzie!

Małgorzata Godlewska zyskała ogromną popularnością dzięki swoim "popisom wokalnym". Niewielu jednak wie, że znana z zamiłowania do rozbierania się na Instagramie celebrytka, pracuje również jako pielęgniarka.

Godlewska pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych wyjątkowym odznaczeniem. Małgorzata wielokrotnie zabierała głos w sprawach związanych z COVID-19, sama pracowała na oddziałach covidowych, w czasie epidemicznego kryzysu.

Celebrytka w swoich mediach społecznościowych zdawała również relacje z frontu walki z chorobą. Zachęcała również do szczepień. W efekcie jej poświęcenie doceniono, a Godlewska została uhonorowana nagrodą za zasługi dla ochrony zdrowia.

Reklama

Przy okazji po raz kolejny podkreśliła, jak ważne są szczepienia:

Godlewska podkreśliła również, jak fatalne w skutkach może być nieszczepienie się.

Niestety nie wszystkim spodobało się odznaczenie Godlewskiej. Od razu pojawiły się kpiące komentarze, że nagrodę otrzymała pewnie za śpiewanie.

Zdenerwowana Małgorzata postanowiła zareagować ostro na Twitterze.

Nie zabrakło również pozytywnych komentarzy. W sieci można znaleźć mnóstwo relacji byłych pacjentów Godlewskiej, którzy wypowiadali się o niej jako o ciepłej, profesjonalnej i kompetentnej pielęgniarce.

Zobacz też:

Małgorzata Godlewska odznaczona! Nagrodę dostała od Ministra Zdrowia!

Piotr Gąsowski donosi ze szpitalnego łóżka: "Życzą mi, żebym zdechł"

Meg Ryan kończy 60 lat. Przypominamy jej kultowe role!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Siostry Godlewskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy