Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Foremniak: Córka aktorki poniosła biznesową porażkę

25-letnia Aleksandra Jędruszczak, najstarsza córka Małgorzaty Foremniak, po przygodzie z modą znów musi zaczynać wszystko od nowa...

Dziewczyna po skończeniu studiów na wydziale psychologii SWPS w Warszawie wraz z przyjaciółką stworzyła firmę modową z damskimi akcesoriami.

Reklama

Jej projekty do niedawna można było kupić w ekskluzywnym butiku projektantki Izabeli Łapińskiej, zaprzyjaźnionej z Małgorzatą.

Niestety, jak donosi tygodnik "Świat&Ludzie", interes nie wypalił.

- Firma, w którą tak wierzyła, nie przyniosła spodziewanych dochodów i satysfakcji. Dotknął ją ogólny kryzys, ale też inne niefortunne zdarzenia, jak zerwanie współpracy z projektantką Izabelą Łapińską. Firma straciła ważne punkty sprzedaży i natychmiast odbiło się to na budżecie. Nastały ciężkie czasy - opowiada znajoma aktorki.

Choć projekty Oli zyskały uznanie w oczach modowych profesjonalistów, nie dały oczekiwanych dochodów. A bez nich biznes istnieć nie może.

Ola stanęła więc przed poważną decyzją: co robić dalej?

Jak mówi informatorka pisma, firmą zarządza obecnie przyjaciółka Joanna. Panie dały sobie czas na decyzję co do przyszłości swojej firmy.

Na szczęście Jędruszczak nie została bez pracy. Ostatnio znalazła zajęcie w galerii Wojciecha Fibaka. Nie zapomina jednak o swojej wielkiej pasji.

- Wciąż marzy o projektowaniu. Chciałaby pracować w dużym domu mody na zachodzie. Małgosia jednak wierzy, że córka znajdzie swoją drogę tu na miejscu - dodaje przyjaciółka domu.

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje