Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maja Sablewska pokazała... nagie zdjęcia spod prysznica

Maja Sablewska (38 l.) udowadnia, że należy do odważnych kobiet. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała nagie zdjęcia spod prysznica!

W swoich programach Maja Sablewska pomaga kobietom w odnalezieniu stylu, ale i pewności siebie. Nierzadko motywuje je do wielkich zmian w życiu. Trafiają do niej panie, które nie są zadowolone ze swojego wyglądu. Często borykają się z nadprogramowymi kilogramami, a celebrytka zachęca je do ich zrzucenia. 

Reklama

Ona sama może pochwalić się nienaganną sylwetką. Jest naprawdę bardzo szczupła. Na przestrzeni lat zmienił się także jej wygląd. Celebrytka tłumaczyła to dietą. 

"Każdy rozsądny dietetyk wie o tym dobrze, że dieta naprawdę zmienia rysy twarzy. Wystarczy, że ktoś schudnie 20 kilogramów, pozbędzie się tkanki tłuszczowej i wszystko się zmienia" - przekonywała. 

Swoim smukłym ciałem lubi chwalić się w mediach społecznościowych. Internauci mogą podziwiać jej brzuch, nogi i właściwie całą sylwetkę.

Niedawno na profilu na Instagramie Sablewskiej pojawiły się intrygujące nagie zdjęcia spod prysznica. "Gdy się otrzymało i udoskonaliło tak piękne, idealne ciało, wstyd byłoby je zachować dla siebie i jego jedynie" - skomentowała jedna z fanek.

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje