Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maja Plich w ciąży! Już wybaczyła zdradę Krzysztofowi Rutkowskiemu?

Niedawno bardzo głośno było o romansie Krzysztofa Rutkowskiego (58 l.) z Dominiką ‘Wodzianką’ Zasiewską (28 l.), tym samym zdradzając swoją narzeczoną, Maję Plich (33 l.). Wygląda na to, że ukochana już na dobre przebaczyła detektywowi i teraz spodziewają się kolejnego dziecka.

Trudno było nie być zaskoczonym, gdy wyszło na jaw, że słynny detektyw miał bardzo bliskie stosunki z byłą ‘Wodzianką’ Kuby Wojewódzkiego, Dominiką Zasiewską.

Reklama

To właśnie celebrytka wyjawiła, że to z nią zdradzał Maję. Od tej sprawy jednak minęły już ponad 2 miesiące i między Mają a Krzysztofem już wszystko dobrze się ułożyło.

Plich wspaniałomyślnie mu wybaczyła, a sam Rutkowski w jednym z wywiadów stwierdził, że ich związek jest jeszcze silniejszy.

Teraz okazuje się, że para spodziewa się kolejnego dziecka! Na swoim profilu w mediach społecznościowych, który od pewnego czasu jest prywatnym profilem, Maja opublikowała zdjęcie ciążowego brzuszka, do którego tuli się jej narzeczony!

"Miłość. Przed Nami tylko same wspaniałe chwile" - napisała pod zdjęciem przyszła mama.

Przypomnijmy, że Maja i Krzysiek są już rodzicami małego Krzysztofa Juniora (6 l.). Teraz ich rodzina powiększy się o kolejną pociechę. Czyżby maleństwo miało jeszcze bardziej scementować ich miłość?


***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje