Reklama

Reklama

Reklama

Maja Ostaszewska nominowana do Warszawianki Roku 2022. Działanie nakręca ją do życia!

Maja Ostaszewska (50 l.) ze względu na społeczne zaangażowanie została nominowana do tytułu Warszawianki Roku 2022. W rozmowie z "Super Expressem" wyznała, dlaczego czuje satysfakcje z pomocy ludziom, a także zwierzętom. "Po prostu nie potrafię inaczej" - twierdzi aktorka.

Maja Ostaszewska - nie tylko aktorka, ale i aktywistka

Maja Ostaszewska to aktorka znana z takich produkcji, jak "Katyń", "Dzieci Ireny Sendlerowej" czy "Jack Strong", która jest również zaangażowaną aktywistką społeczną. Gwiazdę można zobaczyć bowiem na rozmaitych demonstracjach, gdzie nie boi się zabierać głosu na ważne społecznie tematy, takie jak prawa człowieka, prawa kobiet czy ekologia.

Ostaszewska była również zaangażowana w pomoc imigrantom na granicy. Przyznaje, że nie boi się opuszczać własnej strefy komfortu, aby nieść pomoc słabszym. Jej zdaniem to pewnego rodzaju "karma" za sukces i spełnienie artystyczne. 

Reklama

Maja Ostaszewska nominowana do Warszawianki Roku 2022

Z tego względu Maja została nominowana do tytułu Warszawianki Roku 2022! W rozmowie z "Super Expressem" wyznała, dlaczego czuje satysfakcje z pomocy ludziom, a także zwierzętom. 

Maja Ostaszewska nie ukrywa, że działalność charytatywna ma również zbawienny wpływ na nią samą. Bezradność bardzo ją przytłacza, dlatego stara się aktywnie uczestniczyć we wszystkich akcjach.

"Raz jeszcze wielkie dzięki za WSZYSTKO, co robisz dla ludzi i zwierząt",

"Dla mnie jesteś Warszawianką Wszechczasów!" - czytamy w komentarzach pod postem z wydarzenia na jej profilu.

Zobacz też:

Maja Ostaszewska wbija szpilę TVP! "Boli mnie debata na poziomie rynsztoku"

Ostaszewska zna prywatnie Stinga! Poznali się w wyjątkowych okolicznościach

Maja Ostaszewska weźmie ślub? Powiedziała kilka słów i wszystko stało się jasne!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Ostaszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy