Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Maja "Frytka" Frykowska: "Oddaję życie Jezusowi". Kolejne nawrócenie celebrytki!

Maja Frykowska (36 l.), znana z programu "Big Brother", ze łzami w oczach opowiedziała o tym, jak trafiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego.

Maja Frykowska (36 l.), znana z programu "Big Brother", ze łzami w oczach opowiedziała o tym, jak trafiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego.

Celebrytka, której rozpoznawalność przyniósł seks w jacuzzi (!), dwa lata temu publicznie "nawróciła się na wiarę" i przyjęła do serca Jezusa, podkreślając, że chce żyć zupełnie inaczej. Teraz wraca z "nowym nawróceniem".

Tym razem w dramatycznym filmie opowiada o Chrześcijańskim Kościele Reformacyjnym i jego roli w swoim życiu.

"Powiedziałam, że jestem akurat w takim momencie życia, że jestem na granicy, że dalej nie wiem, co robić, gdzie pójść, jestem pogubiona i mam dosyć tego życia" - wyznaje w materiale.

Reklama

Twierdzi, że "narkotyki, zabawy, melanże" przestały ją interesować po spotkaniu z "nowymi" ludźmi.

"Ja już nie chcę tego starego życia, ja już nie chcę tam wracać, to już nie jest mój świat i moje miejsce. Ja tak naprawdę należę do Boga i moje życie należy do niego. Dziękuję mu za to z całego serca. Wiem jedno: chcę iść za Bogiem".

***

Chrześcijański Kościół Reformacyjny "Jezus Jest Panem" powstał w 1996 i opiera się na Biblii, która jest źródłem i autorytetem w sprawach życia i wiary.

Kościół przyjmuje apostolskie, nicejskie oraz atanazjańskie wyznania wiary. Powołuje się też na dorobek ruchów reformacyjnych, ruchu zielonoświątkowego i Nowej Reformacji Apostolskiej.

Przywódcą i przewodniczącym Rady Kościoła jest Marcin Podżorski. Ma centralę w Warszawie, oddział lokalny w Cieszynie i placówkę misyjną w Radomiu.

Posiada własną gazetę, fundację i sklep zajmujący się dystrybucją książek.

Internet nie zapomina:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Frykowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »