Reklama
Reklama

"Magia nagości" wraca na ekran

Kontrowersyjny program, w którym uczestnicy wybierają kandydata na randkę, poznając go najpierw nago, wróci na ekran już pod koniec lutego. Będziecie oglądać?

"Magia nagości" wraca na ekran

"Magia nagości. Polska" to rodzima wersja randkowego show popularnego w Europie. Już przed emisją pierwszej serii o programie było głośno z powodu skarg, jakie polscy widzowie złożyli do KRRiTV. Chodziło o możliwość pokazywania treści niedozwolonych przed godziną 22.00. Jednak mimo trudności i opóźnienia premiery show zdobył sporą popularność. 

Już pierwszy odcinek zgromadził przed ekranami sporą publiczność. Dlatego stacja Zoom TV, która jest gospodarzem polskiej wersji programu, zdecydowała się na kolejne odcinki. Drugi sezon zadebiutuje na antenie Zoom TV 25 lutego, a wcześniej w internecie. 

Reklama

Zapewnia również, że w drugim sezonie widzowie mogą liczyć na jeszcze większą otwartość i różnorodność uczestników. Pojawią się homoseksualiści, biseksualiści i seniorzy.

"Magia nagości" to randkowe show, w którym odwrócono kolejność zdarzeń na randce. Uczestnik wybiera kandydatów na spotkanie widząc ich najpierw nago. Chętni zamknięci są w kabinach o różnych kolorach. Pomysłodawcy show chcą udowodnić, że liczy się pierwsze wrażenie. Uczestnicy biorą udział w show, bo mają dość kurtuazji i chcą już od początku wiedzieć, jak wygląda "naga prawda" - z kim pójdą na randkę. 

"Magia..." to format, który powstał w na podstawie brytyjskiego "Naked Attraction". Ma swoje lokalne odmiany. Jak się okazuje polska premiera show zaliczyła rekordowy debiut. Zoom TV pokazuje zagraniczne edycje od 2019 roku, ale to pierwszy odcinek polskiej edycji zgromadził największą widownię.  Dotychczasowy rekord należał do premiery niemieckiej "Magii nagości", która zgromadziła 230 tys. widzów. Prowadzącą jest Beata Olga Kowalska, doceniana za swój profesjonalizm. Aktorka powodzeniem wzięła udział w programie Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Odcinki show "Twoja twarz brzmi znajomo" możecie oglądać w dowolnej chwili TUTAJ w Polsat Go!

Zobacz też:

"Magia nagości": Jest prowadząca. To aktorka Beata Olga Kowalska

Koronawirus we Włoszech. Wkrótce nowe obostrzenia

Co kryje się za głębią piosenek Adele? Oto jej trudne historie miłosne


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości | Beata Olga Kowalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama