Reklama
Reklama

"Magia nagości". Prowadząca nie wytrzymała, gdy TO zobaczyła!

"Magia nagości" podbija serca widzów za granicą, a także w Polsce, choć to brytyjska wersja uznawana jest za najciekawszą. Kontrowersyjny program sam w sobie może szokować, ale to nie wszystko! Nie brakuje zbliżeń na uczestników i ich... "sprzęt". W pewnej chwili prowadząca brytyjskiej serii nie wytrzymała, gdy zobaczyła tę część ciała uczestnika.

"Magia nagości". Prowadząca nie wytrzymała, gdy TO zobaczyła!

Program "Magia nagości" pokazuje, że nie ma granic, których nie można by było pokonać w telewizji. Całkowicie nadzy uczestnicy, którzy szukają miłości na podstawie genitaliów, piersi, stóp lub pośladków? To właśnie znajdziecie w programie! W brytyjskiej 6. już edycji programu doszło do obrzydliwego skomentowania części ciała uczestnika. Trzymajcie się mocno!

"Magia nagości". Prowadząca nie wytrzymała, kiedy zobaczyła TĘ część ciała

Format, choć wydaje się szokujący na pierwszy rzut oka, okazuje się, że miewa też szczęśliwe zakończenia. Niektóre z par są ze sobą dłużej niż tylko na jedną noc.

Reklama

Jedna z uczestniczek "Magii nagości" wyznała, że ważny jest dla niej "duży sprzęt" i takiego kandydata wybrała. Jak się potem okazało, przez ogromne przyrodzenie partnera wielokrotnie lądowała w szpitalu. Brytyjka jednak nie narzeka i traktuje szpitalne przygody z uśmiechem.

W czwartym odcinku 6. sezonu brytyjskiej wersji "Magia nagości" kobieta wybierała kandydata na podstawie jego atrakcyjności fizycznej. Jak to się skończyło?

"Fajny penis, ale nie jestem fanką stóp" - powiedziała szczerze uczestniczka.

"Wyglądają jak krewetki!" - dodała prowadząca, która nie mogła wytrzymać ze śmiechu i obrzydzenia jednocześnie.

Gdzie oglądać "Magię nagości" w Polsce?

Osoby zainteresowane programem mogą zacząć od polskiej wersji! Dotąd ukazały się trzy sezony. Pierwsza edycja miała premierę w 2021 roku. Program prowadzi Beata Olga Kowalska znana z serialu "Ranczo".

Zobacz też:

Awantura w "Magii nagości". 40-latka chciała młodego mężczyzny, dostała seniora. Olał ją!
Pierwsza taka sytuacja w polskiej edycji "Magii nagości"! Widzowie zszokowani

91-letnia modelka pozuje nago. Padły zaskakujące słow

Pierwsza taka sytuacja w polskiej edycji "Magii nagości"! Widzowie zszokowani

"Magia nagości": Jest prowadząca. To aktorka Beata Olga Kowalska

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama