Reklama
Reklama

"Magia nagości": Iwona pokazała swojego partnera

Uczestniczka Iwona Tkaczyk, znana z programu "Magia nagości" pochwaliła się nowym partnerem i tym samym udowodniła, że show jest nie tylko ciekawe, ale i skuteczne. Zgłosilibyście się do takiego programu?

"Magia nagości" - o co chodzi?

"Magia nagości" to program randkowy, w którym uczestnicy wybierają partnera lub partnerkę na randkę tylko na podstawie ich nagich ciał. Pięcioro uczestników prezentuje się na ekranie zupełnie bez ubrań. 

Brytyjska wersja programu cieszyła się zainteresowaniem wśród polskich widzów, dlatego postanowiono przełożyć format na rodzime, nieco bardziej pruderyjne warunki. Telewizja Zoom TV z powodu sporej ilości skarg wpływających do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji odłożyła premierę sezonu. Mimo to chętnych do udziału w show nie brakowało. 3 września nastąpiła premiera pierwszego odcinka "Magii nagości".

Reklama

Polską edycję programu prowadzi Beata Olga Kowalska, którą widzowie kojarzą z roli doktorowej w serialu "Ranczo".   

Kim jest Iwona z "Magii nagości"?

Najwyraźniej partnera można poznać w najmniej oczekiwanym momencie życia, ponieważ program okazał się skuteczny dla uczestniczki Iwony Tkaczyk. 36-latka jest właścicielką salonu fryzjerskiego w Radomiu i to właśnie jej udało się znaleźć "miłość życia" na planie kontrowersyjnego programu. Iwona ostatnio wyznała swoje gorące uczucie do Patryka na swoim profilu na Instagramie.

Iwona Tkaczyk miała szansę pojawić się na ekranie dwukrotnie: najpierw była jedną z kobiet, których wdzięki były oceniane, jednak została odrzucona. 36-latka otrzymała drugą szansę i w kolejnym odcinku mogła cieszyć oczy, wybierając spośród pięciu nagich przystojniaków. Wybór padł na 34-letniego, wytatuowanego Kamila. Ostatecznie między parą nie zaiskrzyło, ale stylistka fryzur nawiązała kontakt z Patrykiem, którego odrzuciła w pierwszych etapach eliminacji. Był to początek wielkiego uczucia, którym Iwona chwali się w socialmediach, przy okazji zachęcając innych, by próbowali szukać szczęścia w programie.

Zobacz też:
Śmierć 30-latki z Pszczyny. Donald Tusk: Nie mam wątpliwości kto za nią odpowiada
KIRK DOUGLAS DOPUŚCIŁ SIĘ MOLESTOWANIA? PRAWDA PO LATACH WYSZŁA NA JAW
Xawery Ż. usłyszał zarzut posiadania środków odurzających

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama