Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magdalena Popławska urodziła dziecko. Wiadomo, kto jest ojcem jej pociechy!

Z tego, kto jest ojcem jej dziecka, aktorka zrobiła wielką tajemnicę. Teraz prawda wyszła na jaw!

Znana z seriali telewizyjnych aktorka Magdalena Popławska (35 l.) ani gdy jeszcze była w ciąży, ani po urodzeniu córki, której podobno dała na imię Zofia, nie ujawniła, kto jest ojcem dziecka.

Reklama

A że od rozstania z aktorem Bartłomiejem Topą nie pokazała się publicznie z żadnym mężczyzną, pojawiły się plotki, że gwiazda skorzystała z banku nasienia i zdecydowała się na zapłodnienie metodą in vitro.

Okazuje się jednak, że ojciec dziewczynki istnieje, ma się dobrze i jak najbardziej poczuwa się do opieki nad noworodkiem oraz jego matką. "Twoje Imperium" wpadło na jego trop dzięki... siostrze Magdaleny, także aktorce, Aleksandrze Popławskiej.

To ona bowiem zamieściła w internecie zdjęcie stóp Zosi z wymownym podpisem:

Nietrudno było odkryć, że w szpitalu, gdzie rodziła Magdalena Popławska, odwiedzał ją niejaki Piotr, artysta multimedialny.

Para na rozwiązanie czekała kilka dni. Znajomym, dopytującym w internecie: "czy już?", przyszły ojciec raportował z porodówki: "Sprawdzam. Nie, jeszcze nie".

Gdy wreszcie dziewczynka pojawiła się na świecie, na Instagramie zamieścił to samo zdjęcie małych stópek, co jego nieformalna szwagierka.

Podobno artysta przyjął gratulacje od tygodnika, jednak nie chciał skomentować całej sprawy.

My również dołączamy się do gratulacji!

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Popławska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama