Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Magdalena Lamparska niedługo zostanie mamą! Znamy płeć i datę porodu!

Magdalena Lamparska (29 l.) nie posiada się ze szczęścia, bo już niedługo na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Aktorka przestała ukrywać swój stan i wiadomo już na kiedy planowany jest poród, oraz jakiej płci będzie dzidziuś!

Dopiero niedawno okazało się, kim jest nowy ukochany gwiazdy, a w mediach już pojawiła się informacja, że para spodziewa się dziecka.

Partnerem Magdy okazał się podróżnik i prezenter telewizyjny Bartosz Osumek. Jak dowiedział się magazyn "Party", zakochani zostaną rodzicami już w listopadzie.

Powitają na świecie upragnionego synka, dla którego wybrali już nawet imię! 

"Bartek nie posiada się ze szczęścia, gdy dowiedział się, że jemu i Magdzie urodzi się syn. Mają już nawet dla niego imię! Zgodnie ustalili, że chłopiec będzie się nazywał Tymoteusz" - zdradza w rozmowie z gazetą znajomy pary. 

Reklama

 Jeszcze niedawno Bartek i Magdalena mieszkali osobno, ale teraz podróżnik wprowadził się do swojej ciężarnej dziewczyny i otoczył ją troskliwą opieką. 

"Magda czuje się dobrze, powoli kończy kompletować wyprawkę. Razem z Bartkiem zdecydowali się na rodzinny poród, który będzie niezapomnianym przeżyciem" - dodaje źródło dwutygodnika. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Lamparska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy