Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Magdalena Frąckowiak jest ulubienicą „teściowej”? Broni jej rozbieranych zdjęć!

Sesja Magdaleny Frąckowiak (32 l.) wywołała ostatnio niemałe poruszenie w mediach. W obronie modelki stanęła…matka jej chłopaka.

Nie jest tajemnicą, że Magda spotyka się od prawie roku z synem Joanny Przetakiewicz (49 l.), Aleksandrem (26 l.). Prywatnie panie bardzo się lubią, a projektantka jest zachwycona urodą i osobowością swojej przyszłej synowej.

Ostatnio po publikacji zdjęć na portalu społecznościowym, na których Magda pozuje topless, na modelkę spadł grad krytyki. W obronę postanowiła wziąć ją sama Przetakiewicz. 

"Nie mam nic przeciwko nagości, a szczególnie tak pięknej dziewczyny, jaką jest Magda. Mało tego, Magda zapytała mnie, co o tym sądzę. Odpowiedziałam: Rewelacja, to wygląda fantastycznie i nawet nie ma sensu się krępować" - powiedziała w wywiadzie dla portalu se.pl Joaśka.

Reklama

Magda na pewno cieszy się z tego, że matka jej ukochanego tak bardzo ją wspiera. Sytuacja mogłaby wyglądać inaczej, gdyby Przetakiewicz nie była związana ze światem mody.

Takie odważne sesje są często ciężkie do zaakceptowania przez bliskich modelek. Tym razem jednak Frąckowiak może liczyć na pełne zrozumienie! 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje