Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Magdalena Cielecka rozstała się z ukochanym?!

Wydawało się, że Magdalena Cielecka (44 l.) wreszcie odnalazła szczęście. Mówiło się o ślubie. Tymczasem jej związek ma przeżywać kryzys.

Na jedną z ostatnich warszawskich teatralnych premier gwiazda przyszła w towarzystwie przystojnego, wysokiego blondyna. Byli w wesołym nastroju, bardzo dobrze się ze sobą czuli. Czyżby to znaczyło, że związek Magdaleny Cieleckiej i izraelskiego przewodnika oraz pilota wycieczek Dawida (47 l.), przeżywa kryzys? 

Reklama

U jego boku Magdalena promieniała radością i snuła plany na przyszłość. Dawida, Żyda o polskich korzeniach, poznała dokładnie trzy lata temu, w maju w Tel Avivie, podczas wyprawy z przyjaciółmi do Izraela. Przysiadł się do nich w restauracji. Nie wiedział, że jest znaną aktorką, co jej się bardzo spodobało. 

Znajomość szybko przerodziła się w uczucie, a Dawid coraz częściej przyjeżdżał do Polski. Zakochanych można było spotkać na ulicach stolicy, także na długich spacerach nad Bałtykiem. W zeszłym roku wspólnie kupili w Warszawie mieszkanie. 

- Urządzamy je razem. To daje poczucie wspólnoty - mówiła w wywiadzie uszczęśliwiona aktorka. 

Jej ukochany uregulował także swoją osobistą sytuację. Od kilku lat był w separacji z żoną, ale dopiero rok temu się rozwiódł. Wydawało się, że nic już nie stoi na przeszkodzie do szczęścia pary. Sytuację jednak komplikują obowiązki służbowe Dawida, który musi dużo podróżować, a wtedy Magda zostaje sama. 

Jako pilot wycieczek ciągle poznaje nowe, atrakcyjne kobiety. Ponoć mężczyzna nie ma też łatwego charakteru, co czasami doprowadza do konfliktów. Ostatnio coraz rzadziej można ich spotkać razem. Czy zatem będzie ślub? 

- W pewnym wieku i przy takim bagażu doświadczeń podchodzi się do wielu spraw, a przede wszystkim małżeństwa, z dużą ostrożnością. To nie jest tak, jak w czasach liceum, gdy mówi się: "Chodzę z tobą" i wszystko jest jasne - powiedział "Dobremu Tygodniowi" znajomy pary. 

Magda spotykała na swej drodze trudnych, konfliktowych mężczyzn. Jej związki z aktorami Andrzejem Chyrą i Łukaszem Garlickim były bardzo burzliwe i zakończyły się rozstaniem. 

- Nikt mi się nigdy nie oświadczył, z żadnym moim partnerem nie było rozmów o ślubie. Nikt z zaskoczenia nie wyciągnął pierścionka i nie uklęknął - żaliła się w jednym z wywiadów.

Słabość do trudnych mężczyzn i skomplikowanych relacji aktorka tłumaczy przeżyciami z dzieciństwa. Jej ojciec zmagał się z chorobą alkoholową. Czy miłość Magdaleny i Dawida jest na tyle silna, by przetrwać kryzys?

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »