Reklama
Reklama

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner mają się ku sobie?

Wedle doniesień, Magdalena Cielecka (47 l.) i Bartosz Gelner (31 l.) stali się sobie bardzo bliscy...

Trudno wyobrazić sobie bardziej romantyczne miejsce. Paryskie Pola Elizejskie wiosną wyglądają najpiękniej. Wśród spacerujących par jedna wyróżnia się szczególnie.

Zjawiskowa blondynka wtula się w ramię przystojnego bruneta. Są tak pochłonięci sobą, że świata nie widzą. Ale bystre oko turysty ich poznaje. To Magdalena Cielecka i młodszy o 16 lat aktor "Barw szczęścia" Bartosz Gelner.

Poznali się, kiedy 25-letni wówczas aktor debiutował u jej boku na deskach warszawskiego Teatru Nowego. Starsza koleżanka budziła w nim nie tylko respekt, ale i zachwyt. Z biegiem czasu dystans między nimi się skracał. Oboje byli jednak w szczęśliwych związkach i nie sądzili, że staną się sobie tak bliscy...

Reklama

Magdalena Cielecka przez ostatnie 5 lat spotykała się z Dawidem Wajntraubem (48 l.), izraelskim przewodnikiem turystycznym o polskich korzeniach. Mówiło się nawet o ich ślubie. To dla niej się rozwiódł!

Kiedy ponad miesiąc temu się z nim rozstała, znajomi nie kryli zaskoczenia. Pytana o przyczyny, mówiła enigmatycznie: - Jestem wyzwaniem, niełatwo ze mną żyć, ale warto się pomęczyć.

Bartosz Gelner z kolei, rodowity Ślązak, przez 4 lata spotykał się z aktorką Agnieszką Żulewską (31 l.). Ostatnio jednak zaczęli się od siebie oddalać, a różnice charakterów coraz bardziej dawały znać o sobie.

Ona nie należała do wylewnych, on z kolei, energiczny ekstrawertyk, był bardziej towarzyską połówką tego związku. Być może te właśnie cechy przyciągnęły uwagę Magdaleny. Zawsze bowiem interesowali ją wyraziści mężczyźni...

Co ciekawe, w jednym z programów Bartosz Gelner przyznał się do romansu ze starszą od siebie kobietą! Nikt wtedy nie podejrzewał, kogo może mieć na myśli...

Czy ta znajomość przerodzi się w trwały związek, a młodszy o 16 lat aktor na stałe zagości w sercu Magdaleny?

***


Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Bartosz Gelner
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy