Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magdalena Boczarska urodziła! Znamy płeć i imię dziecka!

Magdalena Boczarska (39 l.) i Mateusz Banasiuk (32 l.) właśnie zostali szczęśliwymi rodzicami! Imię maluszka może zaskakiwać.

Po 9. miesiącach ciąży aktorka w końcu doczekała się szczęśliwego rozwiązania i wraz z ukochanym, ojcem dziecka Mateuszem Banasiukiem powitała na świecie synka.

Reklama

To pierwsze dziecko tej aktorskiej pary, której wielokrotnie wieszczono rozstanie ze względu na burzliwe charaktery kochanków.

Jednak wbrew tym plotkom ich związek ma się całkiem nieźle, a narodziny dziecka jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyły. Niewykluczony jest też ślub w niedługim czasie, gdy tylko świeżo upieczona mama dojdzie do siebie po porodzie.

Teraz jednak para skupia się na dziecku, zwłaszcza w tych pierwszych dniach jego życia. Jak dowiedział się magazyn "Gala" Mateusz i Magda wybrali już dla maluszka imię. Postawili na jedno z bardziej tradycyjnych polskich imion i nazwali chłopca Henryk.

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo również, że 17 grudnia koło południa Boczarska trafiła do jednego z warszawskich szpitali i tam bez komplikacji odbył się poród. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować Magdzie i Mateuszowi syna! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska | Mateusz Banasiuk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje