Reklama

Reklama

Reklama

Magda Narożna łapie słońce w odważnym bikini! Fani: piękna, naturalna kobieta!

Magdalena Narożna (33 l.) relaksuje się na zasłużonych wakacjach. Gwiazda zaprezentowała się w dość skąpym bikini, które sporo odsłaniało!

Magdalena Narożna (posłuchaj!) zdecydowała się uciec od polskiej pogody i wybrała się na upragnione wakacje. Gwiazda zdecydowała się wyjechać do słonecznego Egiptu. Fotki z wyjazdu od razu znalazły się na Instagramie.

Magdalena Narożna w skąpym bikini

Celebrytka doskonale wie, jak korzystać z dobrej pogody. Dlatego nic dziwnego, że wybrała kostium kąpielowy i od razu ruszyła nad basen. Jednak strój, podobnie jak Magda na scenie - dosłownie błyszczał! Cekinowa góra odbijała wręcz promienie słoneczne, podkreślając jej figurę.

Reklama

Co więcej, kostium miał też mocno wycięty tył. Jedno jest pewne - w takim stroju na pewno Narożna odpowiednio się opali.

Docenili to także internauci. Pod postem jak zawsze pojawiło się wiele komplementów i pochlebnych słów.

Magdalena Narożna - wiek, kariera, Instagram

Magdalena Narożna ma 33 lata i zdobyła popularność w programie "Must be the Music", gdzie wystąpiła razem z zespołem Piękni i Młodzi. Dziś jest jedną z najbardziej znanych wokalistek disco-polowych i z sukcesem rozwija karierę. 

Razem z Magdą zespół tworzył także jej ówczesny Dawid Narożny. Ich współpraca przebiegała dobrze, aż do pewnej sylwestrowej nocy. Doszło między nimi do awantury za kulisami koncertu noworocznego. Podobno były nawet rękoczyny.

Od tamtej pory niespecjalnie mogą na siebie patrzeć...Zresztą nie mają takiej potrzeby, by obydwoje układają sobie życie na nowo. Dawid niedawno został ponownie ojcem i zaręczył się z matką swojego nowo narodzonego synka, a Magda związała się z Krzysztofem Byniakiem.

Artystka prowadzi także aktywnie media społecznościowe, gdzie obecnie obserwują ją prawie 200 tys. fanów.

Zobacz też:

Magda Narożna jak Sandra Kubicka! Zrobiła sobie warkoczyki

Narożna odsłania brzuch i pokazuje nową fryzurę! "Pasują Ci"

Dorota Gardias w żałobie. "Nie mam słów"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Narożna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy