Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler wyjedzie z Polski na stałe?

Ostatnie dni nie było dla Magdy Gessler szczęśliwe. Restauratorka pożegnała Piotra Gesslera, byłego męża i ojca Lary, z którym łączyła ją wieloletnia przyjaźń. To on zaraził ją pasją do prowadzenia restauracji i gotowania, co ostatecznie sprawiło, że Gessler stała się telewizyjnym, kulinarnym fenomenem. Fenomen ten możemy jednak niedługo stracić, ponieważ gwiazda będzie musiała spełnić pewną ważną obietnicę.

Gessler od ponad 20. lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim. 

Historia ich znajomości nadaje się na scenariusz filmu! Para po raz pierwszy poznała się 40 lat temu i szybko połączyło ich gorące uczucie. Nie wytrzymało ono jednak odległości. Magda wyjechała na studia do Hiszpanii, on zaś, młody lekarz, przeprowadził się do Kanady. Ponownie spotkali się dopiero po 20. latach  - Waldemar zaglądnął do restauracji ukochanej z młodości i odkrył, że dla niego nic się nie zmieniło.

- miał wówczas powiedzieć.

Od tamtej pory tworzą barwny i szczęśliwy związek, który jednak nadal musi sobie radzić z życiem na odległość - Kozerawski prowadzi swoją praktykę lekarską w Kanadzie, Gessler wszystkie interesy oraz od roku wnuczkę, ma w ojczyźnie.

Gessler złożyła mężowi obietnicę

Reklama

- napisała w mediach społecznościowych restauratorka w styczniu 2020, z okazji urodzin Waldemara.

Do marzenia, aby być bliżej siebie z pewnością skłoniła 68-latkę pandemia, która nie pozwoliła parze nawet na odwiedziny, a spotkania do tej pory są niezwykle rzadkie.

Pytanie, czy gwiazda popularnego show i właścicielka świetnie prosperujących restauracji w Warszawie jest gotowa, by rzucić wszystko i być z ukochanym?

Wielu uważa, że po latach obecności w mediach, Gessler niedługo wybierze męża i anonimowość za oceanem. Wpływ na tak wielką życiową decyzję może mieć też fakt, że śmierć Piotra Gesslera przypomniała jej i bliskim, jak życie jest kruche, a Magda i jej mąż nie robią się młodsi.

Myślicie, że Gessler zakończy karierę by spełnić obietnicę?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy