Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler w za małych butach. Aż powykrzywiało jej palce

Magda Gessler (68 l.) to jedna z najbardziej znanych restauratorek w Polsce. Gwiazda prócz prowadzenia "Kuchennych rewolucji" ma również na swoim koncie wiele interesujących projektów. Niedawno widziana była w centrum Warszawy. Niestety chyba nie wybrała zbyt wygodnego obuwia.

Magda Gessler znana jest z kolorowych stylizacji, burzy loków i wybuchowego temperamentu. Niedawno 68-latka była gościnią programu "Dzień Dobry TVN", kiedy wychodziła ze studia, paparazzi zrobili jej kilka zdjęć, na których wyraźnie widać, że coś jest nie tak z jej obuwiem.

Magda Gessler w za małych butach pod studiem "Dzień Dobry TVN"

Po wyjściu ze studia Magda musiała przejść parę metrów do swojego auta. Jak się okazało, zbyt ciasne buty mocno jej to utrudniły. Na zdjęciach fotoreporterów wyraźnie widać powykręcane palce 68-latki.

Reklama

Gessler jak na nią ubrana była w dość stonowany kolorystycznie strój. Gwiazda miała na sobie białą koszulę, luźny żakiet oraz czarne sandały na platformie. To właśnie przez te buty ledwo szła.

Magda Gessler - kariera

Magda Gessler urodziła się 10 lipca 1953 w Komorowie. Biegle mówi w językach: hiszpańskim, niemieckim, włoskim, porozumiewa się też w języku angielskim oraz portugalskim.

W latach osiemdziesiątych prowadziła w Madrycie firmę cateringową.

Pierwszą restaurację "W Ogrodzie" otworzyła w 1989 roku razem z braćmi Adamem i Piotrem Gesslerami w pałacu Zamoyskich przy ul. Foksal w Warszawie.

Następnie otworzyli restaurację "Trębacka" w Warszawie. Po podziale rodzinnej firmy w 1991 roku jej i Piotrowi Gesslerowi przypadła restauracja "U Fukiera" na Rynku Starego Miasta w Warszawie, którą to otworzyli 6 marca 1991 roku.

Magda Gessler wydała trzy książki kucharskie.

20 maja 1982 roku Gessler wzięła ślub cywilny z Volkhartem Müllerem. Mają syna Tadeusza, dwa lata później urodziła im się w szóstym miesiącu ciąży córka Anna, która jednak zmarła dwa tygodnie po porodzie. Po śmierci męża wróciła do Polski i wyszła za Piotra Jacka Gesslera. Mają córkę, Aleksandrę Larę.

Miała kilkumiesięczny romans z Mariuszem Diakowskim, z którym w 2001 roku otworzyła restaurację "Zielnik", ponadto przez trzy miesiące pozostawała w nieformalnym związku z aktorem Piotrem Adamczykiem. Jej obecnym partnerem jest Waldemar Kozerawski, lekarz medycyny rodzinnej i estetycznej mieszkający na co dzień w Toronto.

Zobacz też:

Jarosław Jakimowicz się doigrał. Komisja Etyki TVP orzekła w jego sprawie

Viki Gabor pokazała siostrę? Podobne do siebie?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama