Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Gessler rozważa dalszą pracę w TVN-ie? Odejdzie?!

​Magda Gessler (64 l.) zastanawia się nad tym, czy jej praca w TVN-ie „ma dalszy sens”? Do takich informacji dotarł jeden z tabloidów. Podobno poszło o to, że program prowadzony przez restauratorkę jest rzekomo mało promowany.

Magda Gessler jest prawdziwą gwiazdą TVN-u. Jej program od dawna gromadzi przed telewizorami ogromną publiczność. To zapewne w dużej mierze zasługa samej prowadzącej, która nierzadko nie przebiera w słowach i szczerze wyraża swoje zdanie. 

Reklama

Restauratorka doskonale zdaje sobie sprawę, że "Kuchenne rewolucje" mają wielu fanów, ale to przecież wcale nie oznacza, że można zaoszczędzić na promocji. Wręcz przeciwnie! Dlaczego nie reklamować programu równie często jak np. "Azji Express 2"? 

Ponoć Magdzie nie spodobało się, że o show prowadzonym przez Agnieszkę Woźniak-Starak jest w mediach głośniej niż o jej metamorfozach restauracji. 

"Magda zrobiła o to w TVN wielką awanturę. Zapytała ironicznie, czy może sama ma płacić za promocję swojego programu. Boi się, że bez tego oglądalność ‘Kuchennych rewolucji’ spadnie, a ona będzie musiała oddać koronę królowej stacji" - twierdzi informator tabloidu. 

Jego zdaniem doszło nawet do tego, że Gessler zaczęła rozmyślać nad swoją przyszłością w TVN-ie! 

"Wypaliła, że przed podpisaniem kolejnej umowy zastanowi się, czy jej praca w stacji ma dalszy sens, skoro ma być tak traktowana"- dodaje. 

Wyobrażacie sobie, aby faktycznie mogło dojść do rozstania Magdy Gessler i TVN-u? Co wtedy z "Kuchennymi rewolucjami"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje