Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Gessler otwiera restaurację w Londynie

Wiosną na antenie telewizji TVN pojawi się nowy program z udziałem Magdy Gessler (65 l.). Gwiazda przygotowuje się również do otwarcia kolejnej restauracji, tym razem poza granicami Polski. - Ludzie marnują czas, ja nie - podkreśla Gessler.

65-latkę można już oglądać w programie "Kuchenne rewolucje" i "MasterChef". Na antenę Food Network wraca również magazyn "Sexy kuchnia", w którym restauratorka zdradza autorskie przepisy na dania rozpalające zmysły. To nie koniec!

Reklama

- na wiosnę będzie jeszcze jeden program, o którym za dużo nie chcę mówić, dokąd nie zobaczycie państwo pierwszych odcinków - mówi Magda Gessler agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Restauratorka czuwa jednocześnie nad rozwojem posiadanych w całej Polsce lokali gastronomicznych. Jej ostatnim projektem jest restauracja serwująca ryby i owoce morza znajdująca się w Gdyni. W najbliższych miesiącach gwiazda planuje otwarcie kolejnych restauracji, tym razem poza granicami Polski - w Londynie.

Na razie, by nie zapeszać, nabiera wody w usta.

- Nie chcę o tym mówić, bo - jak się mówi - to zawsze coś się później dzieje, więc zobaczymy, jak nam to wyjdzie - ucina Gessler. 

Nie zaprzecza jednak, że pracuje nad całą koncepcją tworzenia sieci lokali za granicą.

***

Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje