Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Gessler odradza córce ślub!

Lara Gessler jest ponoć szaleńczo zakochana i jak najszybciej chce sformalizować swój związek. Znana matka studzi jej zapał...

Córka restauratorki coraz śmielej poczyna sobie w show-biznesie. Lara bywa częstym gościem śniadaniówki TVN.

Reklama

Poza udzielaniem wywiadów Lara zajmuje się prowadzeniem cukierni dla bogatych warszawiaków, którą dostała w prezencie od matki.

Prywatnie młodej Gesslerównie wiedzie równie dobrze. Od jakiegoś czasu Lara jest szaleńczo zakochana w barmanie Pawle. Para niedawno zamieszkała ze sobą.  

"Połączyły nas chemia i totalny brak rozsądku. Dwoje totalnych hedonistów pod jednym dachem. To nie może się nie udać" - chwaliła się niedawno Lara w rozmowie z "Fleszem". 

Jej znajomi potwierdzają, że Lara świata nie widzi poza brodatym barmanem.

"Twierdzi, że nikogo nigdy tak szalenie nie kochała" - ujawnia w "Fakcie" osoba z otoczenia Lary.

Całą sytuację z pewnym niepokojem obserwuje zatroskana Magda, która ponoć toleruje wybranka córki, ale nie marzy jeszcze o tym, aby tak szybko został jej zięciem i wszedł do ich bogatej rodziny.

"Matka nie neguje jej wyboru, ale obawia się, że wyjdzie z tego coś szalonego. Twierdzi, że na ślub jest zdecydowanie za wcześnie. Powiedziała Larze, że nie ma co się spieszyć, skoro takiej decyzji nie da się cofnąć" - zdradza informator tabloidu. 

Myślicie, że Lara posłucha rad matki?

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje