Reklama
Reklama

Magda Gessler nie akceptuje przyszłego zięcia-barmana? Cicha wojna w rodzinie Gesslerów

Lara (26 l.), córka restauratorki Magdy Gessler (63 l.), ujawniła na Facebooku, że jest zaręczona z barmanem Pawłem. "Twoje Imperium" twierdzi, że radość dziewczyny jest niepełna, gdyż sławna mama u jej boku widziałaby innego mężczyznę. Bardziej majętnego?

Lara i Paweł znają się od pięciu lat, od kilku miesięcy mieszkają razem w apartamencie córki milionerki. Dziewczyna nie kryje, że jest zafascynowana przyjacielem, z którym "połączyła ją chemia i totalny brak rozsądku".

"Mam mężczyznę, który mnie kocha i szanuje" - podkreśla w wywiadach. Jest o niego bardzo zazdrosna, zabiera na zagraniczne wycieczki i pomaga w codziennym życiu, stawiając m.in. obiady w drogich restauracjach.

Tygodnik "Twoje Imperium" próbował ustalić, co Magdzie Gessler nie odpowiada w przyszłym zięciu. Niestety, gwiazda była nieuchwytna, gdyż nie dość, że ma nagrania do nowych odcinków "Kuchennych rewolucji", to jeszcze do Polski przyleciał z Kanady jej ukochany Waldemar Kozerawski.

Reklama

Czy faktycznie coś jest na rzeczy? Dziennik "Fakt" donosi, że Gessler nie wyprawi córce wesela, choć jako znana restauratorka zrobiłaby to z dopracowaniem najmniejszych szczegółów.

Wersja oficjalna jest więc taka, że Lara "woli wszystkim zająć się sama w obawie, że matka skradłaby jej całe show". 

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy