Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maciek Musiał zachwycony Trybsonem! Zostali przyjaciółmi

Maciej Musiał zaprzyjaźnił się z Trybsonem, uczestnikiem programu "Ekipa z Warszawy". Znajomi są zdumieni, mama przerażona.

22-latek z Sosnowca jest największą gwiazdą popularnego show MTV. A wszystko za sprawą filozofii życiowej, którą prezentuje.

Reklama

"Każda świnia przy mnie krzyczy" - opowiada o swoich relacjach z "gąskami" (dla niewtajemniczonych mowa o kobietach).

Jak mówi, jest w stanie "szpachlować" wszystko, co się rusza, wystarczy tylko żeby gąska była "ładna, śliczna" i miło się uśmiechała. Seks dla niego to przede wszystkim dobra zabawa.

Dziewczyny w jego obecności tracą rozum, a produkcja chwali za czystość przekazu. "Jest szczery, prawdziwy, bardzo pozytywny, nie udaje kogoś, kim nie jest, jest odpowiedzialny" - mówi Agnieszka Odachowska z MTV Polska.

Być może właśnie te cechy przyciągnęły Maćka Musiała. Panowie poznali się, gdy Trybson wraz z "Ekipą z Warszawy" zawitał na plan "The Voice of Poland". Była wspólna sesja fotograficzna i walka bokserka. Świadkowie nie mają wątpliwości, że "polski Bieber" był pod wrażeniem nowego kolegi.

"Musiałowi bardzo się to spodobało, obaj panowie przypadli sobie do gustu i przez resztę wieczoru świetnie się razem bawili. Ta komitywa zaskoczyła znajomych aktora" - czytamy w tygodniku "Na Żywo".

Niestety, Pawłem nie jest zachwycona Anna Markiewicz-Musiał (41), mama Maćka. Mimo to kobieta nie zamierza interweniować. Uważa, że syn jest dorosły, dobrze wychowany, utalentowany i miły, dlatego sam oprzytomnieje i zrozumie, że Trybson nie jest osobą dla niego.

Deklaracja o rezygnacji z seksu chyba już nieaktualna...


Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Paweł 'Trybson' Trybała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje