Reklama
Reklama

Maciej Stuhr nagle zabrał głos ws. dawno niewidzianej żony. Spływają gratulacje

Maciej Stuhr jest znaną w całym kraju gwiazdą małych i dużych ekranów, a mimo to rzadko pokazują się publicznie i zabiera głos ws. ukochanej żony. Co ucieszy wiernych fanów, tym razem zrobił wyjątek. Miał ku temu ważny powód. Oto szczegóły.

Maciej Stuhr pochwalił się żoną. To zrobiła

Maciej Stuhr od czasu debiutu w "Dekalogu X" Krzysztofa Kieślowskiego szybko wspinał się po stopniach kariery. Dziś należy do grona najpopularniejszych polskich aktorów. Jest znany z filmów, seriali oraz teatru. Ostatnio zasłynął również ze stand-upu "Mam to wszystko w stand-upie", z którym jeździł po całym kraju.

Prywatnie Maciej również nie ma na co narzekać. Jest ojcem dwójki dzieci oraz dumnym mężem dietetyczki, Katarzyny Błażejewskiej. To właśnie w sprawie ukochanej zabrał głos, czym wzbudził wiele emocji...

Reklama

Maciej Stuhr zabrał głos ws. żony. Nie kryje dumy z wybranki serca

Maciej Stuhr nieczęsto mówi o wybrance i rzadko się z nią pokazuje. Życie prywatne woli zatrzymywać dla siebie. Teraz zrobił wyjątek - pokazał partnerkę i pochwalił się jej sukcesem. Co takiego się wydarzyło? Ukochana opublikowała książkę o zdrowym trybie życia.

"Wczoraj z wielką dumą towarzyszyłem @kach_blazejewska_dietetyk w promocji jej najnowszej książki "Dieta Planetarna". Jest to super praktyczna, bardzo mądra książka dla każdego, kto lubi dobrze zjeść. Do tego zdrowo i tak, aby nasze jedzenie służyło nam, ale jednocześnie było nieszkodliwe dla naszej planety! Gorąco polecam!" - napisał na Instagramie, a ludzie szybko ruszyli w komentarze, by pogratulować jego wybrance.

Żona Macieja na pewno cieszy się z takiej "reklamy", choć i bez tego jest bardzo popularna w sieci. Jak pisze o sobie na Instagramie: "Jestem dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem. Kocham jedzenie. Uwielbiam karmić". Ludzie bardzo doceniają jej wartościowe materiały.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr stawia na odpoczynek. To jej sposób na siłę

Katarzyna w swoich postach na Instagramie skupia się na zdrowiu, ale nie tylko w związku z posiłkami. Ostatnio opowiadała o sile odpoczynku:

"Gdy mam tak intensywny czas, sama muszę przypominać sobie o tym, jak ważny jest sen, odpoczynek i rozładowywanie stresu. Trudno jest załapać się na chwile relaksu, gdy wokół tyle się dzieje, a życie zaskakuje i podrzuca kłody. Mimo wszystko powtarzam sobie i dzielę się z Wami - jeśli masz zadbać dziś o jedną rzecz, może niech to będzie dobry sen poprzedzony wyciszeniem i relaksem?" - zastanawiała się.

Jak podkreśliła żona aktora, sen poprawia pamięć, ułatwia zapamiętywanie nowoprzyjętych informacji i kojarzenie faktów, ułatwia regulację emocji, oczyszcza mózg i wspiera produkcję neuroprzekaźników i hormonów, reguluje metabolizm i wzmacnia odporność. Ten ogrom zalet często bywa niedoceniany.

"Tylko wyspani możemy działać i zachować w tym wszystkim spokój.️ Ja, żeby zapanować nad chaosem poprosiłam o pomoc - co nie wydarzyło się od razu i nie było proste, ale dzięki temu dziś postawiłam na sen!" - podsumowała.

Myślicie, że to dzięki poradom żony Maciej ma tyle siły na nowe zobowiązania zawodowe?

Czytaj też:

Maciej Stuhr późnym wieczorem przekazał tragiczne wieści. "Śpij spokojnie piękny człowieku!"

A jednak dokonało się ws. Stuhra. Gorzkie wieści z domu nadeszły w ostatniej chwili

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy