Reklama
Reklama

Maciej Musiałowski w końcu się wygadał. Pałac nie należy do niego?

Maciej Musiałowski jakiś czas temu chwalił się w mediach społecznościowych, że jest właścicielem okazałego zamku. W najnowszym wywiadzie zdradził, jaki ma niego plan. Jak się jednak okazuje, nie jest jego jedynym właścicielem, jak się wszystkim wydawało....

Maciej Musiałowski kupił wielki zamek

Maciej Musiałowski mimo dość młodego wieku może pochwalić się całkiem sporym dorobkiem artystycznym. Zagrał w kilku filmach, a także w wielu sztukach teatralnych. 29-latek spełnia się również jako muzyk, a także biznesmen. W wakacje informował, że kupił w Domanowicach pałac z XVIII wieku.

"Deklaruję przed Państwem, że będę dbał o to miejsce, będę je rozwijał i pielęgnował, by oszołamiało przyszłe pokolenia, ale i cieszyło nasze" - napisał w sieci Maciej.

Reklama

Niedawno Musiałowski pojawił się w Gdyni, na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Promował tam film "Freestyle". Podczas jednego z wywiadów wyznał prawdę na temat zakupu pałacu.

Zobacz też: Musiałowski ma własny... zamek. Właśnie zakończyła się jego trzydniowa impreza

Maciej Musiałowski kłamał w sprawie kupna pałacu?

Maciej Musiałowski w rozmowie z dziennikarzami serwisu ShowNews wyjawił prawdę na temat pałacu. Okazuje się, że posiadłość należy do całej rodziny aktora. W budynku mają być organizowane festiwale, a także spotkania. Pokrętne tłumaczenie 29-latek zakończył swoje tłumaczenie słowami, iż posiadłość będzie otwarta dla wszystkich artystów.

"Kupiłem zamek, ten zamek nie jest tylko mój. Własnością należy do całej mojej rodziny, do wszystkich, których kocham. Będzie też miejscem otwartym dla artystów, debiutantów i dyplomantów z akademii artystycznych na całym świecie. Będzie miejscem, gdzie będziemy się spotykali, podobnie jak w sierpniu tego roku na Festiwalu Sztuk Zjednoczonych oraz na nadciągających nowych festiwalach, które organizujemy już z Fundacją Rodziny Musiałowskich" - powiedział aktor.

Na koniec wywiadu Musiałowski wyznał, że zawsze chciał mieszkać w zamku. 29-letni aktor ciężko pracował na to, by spełnić swoje marzenie.

"Zawsze chciałem mieszkać w zamku. Pracowałem ostatnio bardzo ciężko i zaowocowało to spełnieniem tego marzenia" - mówił Maciej.

Zobacz też:

Młody aktor jak prawdziwy książę. W końcu będziemy mieć polskiego royalsa?

Meghan Markle pokazała się po koronacji. Żona księcia Harry'ego nie była sama!

Daria Marx wygrywa półfinał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto awansował do finału?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiałowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy