Reklama
Reklama

Maciej Musiał oszalał na jej punkcie. Aż zapomniał, jak się jeździ

Paparazzi przyłapali Macieja Musiała z tajemniczą pięknością. Aktor był tak zaaferowany nową miłością, że aż zapomniał, jak się jeździ i złamał prawo.

Maciej Musiał jest znów jest zakochany?

Maciej Musiał był ostatnio bardzo zajęty. Najpierw grał w serialu "Kiedy ślub?". Niedawno skończył zdjęcia do produkcji "Prosta sprawa". Teraz korzysta z odrobiny wolnego czasu i nadrabia towarzyskie spotkania. Znalazł też czas na odrobinę romansu. Paparazzi przyłapali go ostatnio z tajemniczą ciemnowłosą pięknością. Czyżby znowu się zakochał? Na ten moment nie skomentował sprawy, ale jego zachowanie podczas spotkania z nieznajomą na to wskazuje. 

CZYTAJ TEŻ: Dawid Kwiatkowski i Maciej Musiał widziani razem w nietypowych scenach. To nie plotki 

Reklama

Maciej Musiał łamie przepisy, będąc zapatrzonym w tajemniczą piękność

Jak donosi "Fakt", Maciej Musiał wybrał się ostatnio z tajemniczą pięknością na przejażdżkę w okolicach parku Skarszewskiego w Warszawie. Atmosfera była chyba tak bardzo romantyczna, że aktor zdaje się, zapomniał, że należy przestrzegać przepisów ruchu drogowego, jadąc autem. 

Wedle relacji tabloidu najpierw zignorował nakaz jazdy prosto i skręcił w prawo, a potem złamał zakaz wjazdu do małej zatoczki przed wejściem do parku. Miał przy tym dużo szczęścia, ponieważ nie złapała go policja. Gdyby funkcjonariusze byli na miejscu, mogliby mu dać prawie 2 tysiące złotych mandatu i ponad 20 punktów karnych.

Chyba czas, by aktor bardziej siebie pilnował. Kolejny występek może kosztować go utratę prawa jazdy.

ZOBACZ TEŻ:

Nadeszły smutne wieści od Macieja Musiała. Musi zwijać interes. To koniec 

Kwiatkowski przyłapany na randce. I to z kim. Musiał się gęsto tłumaczyć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy