Reklama
Reklama

Maciej Kot został ojcem! Zdradził płeć i imię dziecka

Maciej Kot (29 l.) jest przeszczęśliwy, na świecie jest już jego pierwszy syn! Skoczek narciarski oraz jego małżonka Agnieszka dobrą nowiną podzielili się w mediach społecznościowych. Młodzi rodzie wybrali dla pierworodnego proste, ale bardzo ładne imię.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że w świecie polskich skoczków narciarskich szykuje się prawdziwy baby boom. Najpierw, pod koniec zeszłego roku, po raz pierwszy tatą został Dawid Kubacki. On i jego żona Marta są rodzicami Zuzanny.

Teraz Maciej Kot oraz jego ukochana Agnieszka powitali na świecie synka, któremu dali na imię Filip. Swoim szczęściem podzielili się na Instagramie. Na zdjęciu widać młodą mamę tulącą do piersi noworodka.

Pod wpisem od razu posypały się gratulacje. Z dobrym słowem pospieszyli fani, a także celebryci z Sebastianem Karpielem-Bułecką, Justyną Żyłą i Pauliną Krupińską na czele.

Reklama

Małżonka Kota podczas ciąży czuła się świetnie i prowadziła aktywny tryb życia. Spacerowała, chodziła po górach, trenowała, a na Instagramie chwaliła się doskonałą formą. 

Sprawność fizyczna jest dla niej ważna, nic dziwnego, jest w końcu trenerką personalną. Ale zapewne po porodzie zwolni tempo i skupi się na synku. 

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kot
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy