Tak mieszkają w Hiszpanii Marina i Wojciech Szczęśni. Pokazali willę
Salon w hiszpańskiej willi urządzony jest w stylu skandynawskim. Dominują biel, beż i brązy, z czarnymi akcentami. Znajdziemy tam, duże, jasne kanapy z ozdobnymi poduszkami, drewniany okrągły stolik z kwiatami i świeczkami. Jest też duży telewizor, wszystko razem współgra i tworzy przytulne, eleganckie wnętrze. Pufy, fotel z luksusowym kocem marki Hermès i miękki dywan dodają salonowi charakteru.


Taras jest przestronny, idealny do organizowania imprez na świeżym powietrzu. Znajduje się na nim długi, prostokątny stół z jasnego drewna, wiklinowe krzesła, kanapa i huśtawka ogrodowa. Rośliny nadają tarasowi egzotyczny klimat, a basen z wygodnymi leżakami to idealne miejsce do relaksu i schłodzenia się w gorące dni.


Gdzie Szczęśni mają domy?
Para inwestuje również w inne nieruchomości, takie jak dom w Turynie, willa w Warszawie. W planach mają teraz budowę domu w Zakopanem. "To jest inwestycja, taka jak inne nasze inwestycje. Być może będziemy tam przyjeżdżać zimą, być może pod wynajem, być może sprzedamy. (...) My dość regularnie kupujemy nowe ziemie i nieruchomości i jakby inwestujemy nasze pieniądze głównie w tych rejonach - mówiła gwiazda o domu w górach w wywiadzie dla portalu Party."
Zobacz także:
Marina Łuczenko była oburzona łatką WAGs. "Moje ego nie mogło tego zaakceptować"
Radosne wieści z domu Wojtka Szczęsnego. Nagranie Mariny nie pozostawia żadnych wątpliwości
Marina Łuczenko-Szczęsna powraca na salony










