Reklama
Reklama

Łukasz Jemioł wywoła tym skandal?

Projektant Łukasz Jemioł przygotował na zbliżające się Walentynki specjalny projekt. Konserwatywnej części polskiego społeczeństwa może się on nie spodobać!

Łukasz od lat projektuje kreacje dla znanych polskich celebrytek.

Jego muzą od jakiegoś czasu jest Małgorzata "twarz chipsów" Socha, która na czerwonych dywanach wielokrotnie reklamowała jego ubrania.

Projektant postanowił jednak swoimi projektami zwrócić uwagę na problem związany z brakiem tolerancji w naszym kraju.

Okazją do tego stały się zbliżające się wielkimi krokami Walentynki. W końcu prawo do obchodzenia święta zakochanych powinni mieć wszyscy bez wyjątku.

Można jednak śmiało przypuszczać, że jego projekt koszulek, które promują m.in. dwaj przytuleni do siebie mężczyźni może wywołać nad Wisłą spore zamieszanie.

Reklama

Znany bloger i krytyk mody, Michał Zaczyński twierdzi, że Jemioł sporo tą akcją ryzykuje!

"Łukasz Jemioł na równościowe Walentynki. Rzecz niby oczywista i zupełnie normalna w Europie XXI wieku, ale to bodaj pierwszy polski projektant, który głośno opowiada się za tolerancją i równością nie tylko prywatnie, ale i angażuje w to własną markę, ryzykując - zapewne - konflikt z konserwatywną częścią swoich klientów. Szacunek!" - napisał Zaczyński.

Oprócz homoseksualnych par w akcji wezmą udział także pary heteroseksualne.

Na zdjęciach zobaczymy m.in. Bognę Sworowską z Rafałem Olbińskim, Marię Sadowską z Adrianem Łabanowskim oraz topmodelkę Martę Dyks z Borysem Staroszem!

A Wam jak się podoba taka walentynkowa akcja?pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Jemioł
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy