Reklama
Reklama

Łukasz Jakóbiak: Jestem gejem

Łukasz Jakóbiak (36 l.) w osobistej rozmowie opublikowanej na swoim kanale wyznał, że jest gejem.

Youtuber poprosił znajomego Cypriana Majchera, autora podcastu Elite Mentality, by przeprowadził z nim wywiad w słynnej kawalerce.

Opowiedział w nim m.in. o swoich kompleksach, które towarzyszą mu od dziecka, wizualizacji u Ellen, programie "Azja Express", gdzie "w ogóle nie miał ze sobą kontaktu", oraz orientacji seksualnej. Zrobił to po raz pierwszy.

"To, o czym mówię, jest ważne dla mnie, żebym mógł czuć się wolny. Nigdy jeszcze nie mówiłem, że jestem gejem" - powiedział.

"To niesamowite, bo nagrałem o tym materiał już trzy razy, ale nie emitowałem go, bo za każdym razem wynajdywałem coś: tu źle światło, tu źle wyglądam. Chcę być wolny. Mam pełną akceptację rodziny, od kiedy wiedzą. Otaczałem się światem, w którym czytałem, że homoseksualizm jest czymś złym, więc pozwoliłem sobie to ukryć, schować to w najgłębsze zakamarki. Teraz wiem, że moja dusza wybrała tak, jak wybrała. Ja się cieszę z tego wyboru. Ale teraz chcę być wolny, chcę mieć możliwość niekrępowania się, chcę żyć coraz bardziej!" - dodał.

Reklama

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Jakóbiak
Reklama
Reklama
Reklama